| Smiiiley a întrebat:

Heii TPU :*! O intrebare de curiozitate:Baietii simt ceva atunci cand au pentru prima oara o relatie sexuala?hee hee
Ma refer la durere sau mai exact la ce se intampla atunci cand o fac pentru prima data,ce le trece prin capbig grin...
Daca vreti sa-mi povestiti si experientele voastre, baieti, ar fi super okwinking!

10 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Da. Pe unii nesimtiti ii doare-n c*r de durerea fetei virgine. In rest, nu. De ce zic asta? Pentru ca majoritatea baietilor incep cu masturbarea. Iar la primul contact sexual nu mai e nicio durere. Poate doar cea de mai sus.

| daassh a răspuns:

La fel ca si la voi fetele si pe noi de doare, ne ai intrebat ce le trece prin cap la acel moment? pai sa fiu sincer asta difera de la individ la individ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n am simtit nici o durere, n am avut nici o sangerare, nk din astea

| Vibrations a răspuns:

Pe mine m-a durut rau de tot. Pentru ca ne-a prins tatal ei in timp ce o faceam si mi-am luat niste palme peste ceafa!

| Skeez a răspuns:

Durere dar mai multa placerewinking
Nu iti vin foarte multe ganduri ci te lasi pur si simplu purtat de val laughing

| Smiiiley explică:

happy..si partenerele voastre au fost mai mari decat voi(ani)?

| BEmanuel87 a răspuns:

Majoritatea baietilor s-au masturbat cu mult inainte sa aiba parte de prima experienta sexuala in parteneriat. Ideea conform careia ar exista un disconfort prima oara e functie de persoana. Unii nu simt nici un fel de durere. Ce le trece prin cap cand o fac prima oara? Teama ca or sa fie penibili, ca or sa cada sub standarde, ca nu or sa se descurce conform asteptarilor. La o statistica mai atenta se poate observa ca sunt foarte putini baietii care chiar se bucura de prima lor experienta sexuala. E ca atunci cand sari cu parasuta prima oara. Poate ca iti place in timp ce cazi, dar inainte sa sari esti mort de frica happy

| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Buna! La faza cu durerea/simtitul : sincer nu stiu depinde de la om la om eu unul am simtit un oarecare discomfort, dupa cateva minute te ia o durere mai maricica. '' Ce se intampla atunci cand o fac prima oara etc. '' pai nu stiu ai senzatia accea de rusine ca nu o sa iasa totu-l ok si pnm chesti de genu-l dar dupa aia o sa treaca si o sa te lasi purtat de ''val'' sper ca t-eam ajutat