| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU!

Sunt împreună cu un băiat de o lună și ceva și până acum am vorbit doar pe Facebook.
Când mă vede la școală nici măcar nu mă salută. Doar se uită la mine. Și mie îmi este prea rușine să merg să vorbesc cu el sau sa îl salut. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai ce intelegeti voi prin "impreuna" daca nici macar nu stati de vorba fata in fata? Oricum, daca voi considerati ca sunteti intr-o "relatie", dar va este rusine unul de celalalt chiar si sa va salutati cand va intalniti, inseamna ca sunteti mult prea mici ca sa va stea gandul la iubire (sau oricum numiti voi ceea ce considerati ca impartasiti).

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa-l intrebi pe FB daca este jenat de prezenta ta si daca spune ca nu, sa-l intrebi de ce nu te saluta atunci.

| Lola203 a răspuns:

In cazul acesta nu sunteti impreuna...

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Pai mai fetita... Sunteti sau nu impreuna? Luati si va intalniti si daca nu vrea, da-i cu jet draga mea. Ori e "barbat" si pune piciorul in prag, ori e **** de om si pa... Ai grija ce faci