| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Fac naveta cu autobuzul și mai e un băiat care e în liceu cu mine și mergem cu același autobuz (nu știu în ce clasă e dar îl mai vad prin școală) și de fiecare data când intră în autobuz se uita la mine foarte mult sau în stație când așteaptă autobuzul și de fiecare data îmi deschide ușa de la autobuz rolling on the floor) și când e cu sora sa uneori mi se pare ca vorbesc de mine dar nu îmi dau seama.
Și mă simt ciudat..adica nu am vorbit pana acum chiar dacă ne vedem în fiecare zi cam de o lună și mie îmi e rușine să merg să vorbesc cu el.
Știu că mai are o sora care vine si ea tot cu autobuzul asta dar încă nu știu cum îi cheamă.
Faza ciudata e ca el poartă de obicei un fel de fular pe față (cred ca știți la ce ma refer) și i-am văzut faţa doar de câteva ori.
Nu îmi dau seama dacă îi place de mine dar e ciudat rolling on the floor))

Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Mynameis93 a răspuns:

Intră în vorbă cu el.Sau cu sora lui. Dacă nu vorbeşti cu el, nu vei ştii niciodată dacă are sentimente pentru tine. Fundă? Xoxo