| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Va rog sa cititi tot! happy
Vorbesc de ceva timp cu un baiat care imi spune ca vrea sa ne intalnim,ca sunt draguta, dar in acelasi timp le lasa fetelor cometarii pe facebook si cand vorbeam cu el tot imi dadea impresia ca are prietena.Nu stiu ce sa fac, el tot imi spune ca ar vrea sa ne intalnim...nu cred ca ar face asta daca are prietena dar sincer nu cred ca sunt nici singura fata pe care a invitat-o in oras.Nici n-am mai vorbit cu el,pentru ca era offline,dar am verificat cu mai multe site-uri si toate imi aratau ca este online. Daca o sa mai vorbeasca cu mine ar trebui sa ii las impresia ca stiu sau ar trebui sa tac, sa vad ce imi zice el?
Va rog dati-mi un sfat si fara bataie de joc! happy

7 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ce a ajuns facebook-ul asta.
Daca ma intalnesc cu o fata, de ce nu i-as spune ca ii sa bine cu tricoul ala, ca o scoate in evidenta bretonul?
Deacu' nu mai are voie nici sa iasa in oras cu prietenele de o viata, doar pentru ca tu consideri ca se da la tine?

| Athée a răspuns:

Ai grija cu el, mai bine iti astepti alesul si lasi prostii de genul.

| suntZeu a răspuns:

Si ce daca lasa comenti altor fete deci chiar nu inteleg mentalitatea asta, vorbeste cu el si intalneste-te si vezi daca iti place nu fi proasta.Si acum te rog raspunde-mi la o intrebare... daca ai avea un prieten care i-ar da like la poza la o fata si in poza sa fie putin mai dezbracata te-ai certa cu el? E mentalite gresita crede-ma

| suntZeu a răspuns:

Si ce daca lasa comenti altor fete deci chiar nu inteleg mentalitatea asta, vorbeste cu el si intalneste-te si vezi daca iti place.Si acum te rog raspunde-mi la o intrebare... daca ai avea un prieten care i-ar da like la poza la o fata si in poza sa fie putin mai dezbracata te-ai certa cu el? E mentalite gresita crede-ma

| SparkleO a răspuns:

Salut.

incearca sa-l refuzi, sa vezi cum reactioneaza.

| RisenLight a răspuns:

Cazul tau nu e unic e chiar obisnuit.Din punct de vedere al baiatului el este in cautare si din creo 3, 4 trofee il alege pe cel mai bun.
Daca tu esti acel "trofeu" indiferent daca il vei ignora el va fi insistent, iar daca nu imi pare rau sa te dezamagesc dar de aici sti si tu mai departe.
Nu cred ca iubirea online ar trabuii sa implice suflet...e o mare teapa.

| LisaZafre a răspuns:

Cum spune si Mister SPARKLER happy are dreptate,refuza-l, si vezi cum reactioneaza. Daca da semne cum ca ii pasa, inseamna ca ce a vorbit cu tine a fost pe bune, daca nu, inseamna ca ce vorbea cu tine vorbea si cu altele si e...cum sa-ti spun eu. un FUSTANGIU care se da la toate (si poate chiar are si prietena) laughing anyway...BAFTA :* te pup