| fifiloi a întrebat:

Heiii...am si eu o intrebare...
Acum 3-4 luni am facut-o cu un baiat dar anal pentru ca imi era frica sa ma dezvirginez. Dar el dupa aia mi-a dat papucii, acum inca tin la el si el zice la toti prietenii lui ca e cu mine dar cand il intreaba fetele daca are prietena le zice ca nu si ma pupa numai cand ii dau bani sau o mai fac cu el inca o data... ce sa fac? merita sa me dezvirgineze ca poate asa o saa tine la mine? sau sa il las in pace?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu asi spune sa renunti la el.chiar daca il iubesti mult
El sta cu tine doar de forma.sh sa faca cu tine
Stiu ca vei suferi mult
Dar este mai bine pentru tine.findca dupa aia o sa fie prea tarziu

pa, pa

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o femeie care nu a avut nici un fel de contact sexual. Tu ai facut chiar si perversiuni sexuale, asa ca nu mai esti in nici un caz virgina. Himenul integru n-are nici o relevanta. Zeci de prostituate de pe centura fac numai sex oral si au himenul intact. Asta nu le face virgine, asa cum nici tu nu esti virgina.
Barbatul asta oricum nu da doi bani pe tine, altfel nu ar fi acceptat sa va incepeti relatia printr-o perversiune sexuala, te-ar fi asteptat cat ai fi avut tu nevoie si apoi ati fi facut dragoste cu adevarat. Doar se foloseste de corpul tau pentru placere si asta ar trebui sa faci si tu daca mai vrei relatia (sa te folosesti de el pentru placere si atata tot).

| EdwLo a răspuns:

Lasa-l in pace. gaseste la tine sex si atat. Vezi si tu. daca nu ii oferi, nu existi. Daca ii oferi virginitatea ta. se va sterge cu ea la fund... Va fi fericit pe moment, si dupa aia isi va vedea de ale lui. Cautati pe altcineva.

Tipul cu care esti e. porc, nesimti. e putin zis.

| BLUEishot a răspuns:

Hey fifiloi >big grinbig grin< eu iti transmit pupiciilaughing si sper ca o sa iei o hatarare cat mai buna :*

ceau, sper ca te-am ajutat:*>big grin

| Sonia a răspuns:

Nu merita!
Daca te-ar fi iubit nu s-ar comporta asa, din cate mi se pare mie pentru el esti decat un ''obiect'' ceva de care se poate folosi cand vrea bani sau sa o faca.
Parerea mea este ca nu merita...si incearca sa rupi relatile cu el, chiar daca o sa doara daca zici ca mai ti inca la el-dar la cum se comporta nu merita.
Acum tu faci cum vrei dar eu in locul tau as renuntahappy.Da-l naiba baietii sunt destuihappywinking si sigur undeva acolo este unul care sa te merite si sa te respecte.
Asa daca ii implinesti lui capriciul de a te culca cu el o sa isi vada treaba gata facuta si...''bye''.

| Larisa a răspuns:

Draga mea, am25de ani, dar ce vad eu scris aici seamana a bataie de joc.Acest baiat doar profita de tine si de sentimentele tale,lasa-l si fugi cat poti de departe, nu te merita, si cu atat mai putin sa te dezvirgineze.Parerea mea este sa te pastrezi pentru un baiat special care sa te merite cu adevarat,acest copil daca te iubea nu ii trebuiau banii tai, si se afisa cu tine peste tot, iti facea cadouri si era mandru sa le zica altora ca este cu tine.In speranta ca raspunsul me te va ajuta, iti doresc o zi placuta

| Crisis a răspuns:

Tu crezi ca dupa ce te-ai f*tut in c*r ca sa zic asa, mai esti virgina? thinking

| PisyRock a răspuns:

Lasa-l in pace! Dupa cum se comporta nici nu are dreptul sa fie cu o fata... sad Un baiat de genul asta poate e el irezistibil dar nici in felul asta

| deeea87 a răspuns:

Nu e bine de loc ce faci. ar trebui sa iti dai seama ca se foloseste de tine, si mai ales sa nu faci greseala de a te dizvirgina pentru un tip asa ca el. Baieti la care sa tii si sa ii iubesti o sa mai vina, nu trebuie sa te dizvirginezi doar pentru faptul ca tu crezi ca el tine la tine, el poate sa o faca cu tine si dupa sa iti dea papuci si ai sa regreti dupa. Acum e alegerea ta, dar sfatul meu este sa il lasi in pace pentru ca stiu cum e, am trecut exact prin ce treci tu, si m`am dizvirginat traind cu speranta ca ma va iubi mai mult dar nu a facut-o si in cateva luni nu stiam cum sa ne evitam cand ne vedeam pe strada. Sper sa faci o alegere buna. Bafta:*

| georgy30 a răspuns:

Eu iti zic sa il lasi in pace deorece el nu face altceva decat sa se foloseasca de tine...acm tu hotarasti

| UnMicAnonim a răspuns:

Omg... nu pot sa cred ca tu inca speri la un asemenea om happy

Ai destule raspunsuri bune. Citeste ce a scris Larisa happy

| Bibb1 a răspuns:

De curiozitate...cati 13-14 ani ai?straight face

| Melissa_7617 a răspuns:

Pai. se vede clar ca acest baiat nu te iubeste. asta ar putea face cu toate fetele numai ca ele nu ii permit. daca tu te lasi calcata in picioare de el. pentru ca asta face! cel mai ine e sa il lasi dracu pentru ca tu nu esti bataia lui de joc. sper ca te-am ajutat pup. a si fundita plss.

| MariusS_5528 a răspuns:

Sa il uiti.

| whiteweed a răspuns:

Lasa-l nu e de tine. Incearca sa il uiti. Mai devreme sau mai tarziu va rade de tine si are rost. Crede-ma, nu mai fii naiva, nu ii mai da bani si nu te mai culca cu el. Pastreaza-ti virginitatea pentru unul care merita. Bafta

| ali_2217 a răspuns:

Claaaaaaaaarr! Lasa-l in pace!

| rwmarius a răspuns:

Un asemenea baiat nu merita nici macar sa te uiti la el. parerea mea (baiat).