| lllorenusssuumeu a întrebat:

Heiii bunaa TPU, am si eu o problema acum o luna am facut sex cu prietenul meu si atunci numai ce mi-a trecut menstruatia la 2 zile, si acuma trebuia sa imi vina in 18 sau 19 numai stiu sigur, si nu mi-a venit mie nu-mi vine reg dar mi-e frica daca am patit ceva am facut cu prezervativ big grin dar ca sa raman insarcinata nu cred ca nu am av greturi si chesti sau se poate puppy dog eyes ajutati-ma sunt disperata big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină și bea ceai de crețișoară pentru stimularea și reglarea menstrei!
Pa, pa.

| Xenia16 a răspuns:

Ar trebui sa cumperi un test de sarcina. Ai spus ca ai facut cu prezervativ si daca nu s-a rupt, probabil menstruatia nu ti-a venit din cauza unei dereglari hormonale

| MadaSweet18 a răspuns:

Probabil ai o dereglare hormonala sau o raceala la ovare.Gravida nu ai cum sa fii ( ati folosit prezervativ si nu erai nici la ovulatie pentru ca dabea iti trecuse ciclu).

| Clau2010 a răspuns:

Buna. Insarcinata nu ai cum sa ramai.Mai mult ca sigur e o dereglare hormonala.