| Andreea213334 a întrebat:

Am făcut sex cu prietenul meu in luna mai dupa care mi-a venit menstruatia două luni la rand cu 3 zile inainte de data la care trebuia sa vina, el s-a terminat in mine cu prezervativ, este posibil sa fiu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Anonim5695 a răspuns:

Nu, e imposibil sa existe vreo sarcina avand in vedere ca: 1. Ti a venit ciclu de 2 ori si 2. Ai folosit prezervativ. Nu te mai speria, prezervativul are rolul lui, bine ca il folosesti. Poti la final sa il verifici pentru extra safety

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat