| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa surprind pe prietenul meu cu niste chestii. ma putiti ajuta va rog. ce as putea sa fac sa ii plac mai mult?

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

2 words : Sex Shop.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Poţi să îl săruţi pe gât,să pregătesti o cină romantică,sau în alt caz poţi lua nişte chipsuri,bere,să vă uitaţi la televizor,petreceţi mult timp împreună,uită-te ceva mai insistent la el (Nu cu privire de psihopată).
Depinde de tip,dacă e mai serios,încearcă să fii mai reţinută, nu o să-i placă orice fel de glume...
Trebuie să ştii, când să nu fii copilăroasă, când e momentul de făcut glume, să nu-l pui în ipostaze jenante.

| OnuOnulică a răspuns:

Adica ce fel de chesti te referi la sex sau ce?

| lizemm a răspuns:

Nu ma refeream la sex.