| Mim499 a întrebat:

Heiii!;*
M-am despartit de prietenul meu acum 3 zile ( aveam 4 luni impreuna) motiv : se comporta ciudat rau de la un timp, eu sincer cred ca incepuse sa se plictiseasca, si sambata mi-a spus ca cica vrea o pauza pentru putin timp ca el vai cica tine mult la mine dar nu stie ce se intampla cu el oh go on pretexte. In fine nu am comentat, am acceptat dar de atunci in fiecare seara imi zice " noapte buna ". Nu vorbeste cu mine deloc dar imi da in fiecare seara mesaj oh go on intrebarea este de ce? nu il inteleg am incercat sa o fac dar chiar nu pot sa il inteleg. Daca poate unul dintre voi sa ma ajute cu un raspuns va rog.tin enorm la el si de cand ne-am despartit parca numai sunt eu nu stiu ce sa fac.
Funda! puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ca pauza asta va prinde bine la amandoi si iti da mesaje de,, noapte buna,, pentru ca sa iti demonstreze ca se gandeste la tine si ii poti raspunde la mesaj si tu dar tot cu un,, noapte buna,, si nimic mai mult

| Alexandru4234324 a răspuns:

Poate are niste asteptari de la tine in astea 4 luni! Daaaaa

| Dina10 a răspuns:

Poate ca isi doreste altceva de la relatia voastra si nu stie cum sa-ti spuna sau nu stie nici el ce vrea. Evident tine la tine si nu vrea s-o rupa de tot, dar acum este confuz. Lasa-l un timp sa se linisteasca, dar nu prea mult.

| Azµre a răspuns:

Aveți 4 luni, nu te mai chinui cu împăcarea nu are rost, nu a mers odată ce te face să crezi că merge a doua oară!

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Uneori baietii au nevoie de o mica pauza.O mica pauza nu strica, altfel il poti pierde definitiv! Lasa-l un timp sa isi revina si apoi va reveni la tine! happy Succes!:*

| Mim499 explică (pentru ScumpikAlyssa):

Sa-i zic ceva referitor la mesajul de "noapte buna"?!

| darius1001 a răspuns:

Sa fim serios baiatul care iubeste o fata nu se prictiseste de ea si cu mesajul noapte buna nu prea semne de dragoste infine nu stiu dar trebuie sa-ti revi poate are nevoie de o pauza nu stiu lasa-l un timp si daca ii se face dor de tine se intoarce daca nu nu asta-i viata mult succes.

| Mim499 explică (pentru darius1001):

Mare dreptate! oh go on fara cuvinte.

| IonutM4A1 a răspuns:

Nu te ingrijora! Si eu sunt baiat dar are nevoie de aceasta pauza ca nu poate suporta o anumita suparare....De aceea iti propun sa il lasi un pic si o sa se intoarca la tine mai rapid decat crezi! Bafta multa si sa nu-l intrebi nimic deocamdata!

| bluedeyutssa a răspuns:

Face asta pentru ca se gandeste la tine, daca nu s'ar gandi automat nu ti'ar trimite nici acel mesaj. Inca tine la tine si poate chiar are nevoie de o pauza...intelege'l :*

| valiboy87 a răspuns:

Accepta pauza si incercati sa nu mai comunicati in perioada asta, trebuie sa-ti simta lipsa, sa i se faca dor de tine. Adesea ca sa realizezi cat de bun este un lucru trebuie sa-l pierzi...