| Lalalalalalalalalala a întrebat:

Heiii:* Ma puteti ajuta cu ceva? Cum pot sa ii spun unui baiat ca il plac? O colega mi-a zis ca si el ma place, dupa felul in care se uita la mine. Ce pot sa fac? sad

8 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Spune-i cea ce simti...incepand cu o discutie banala

| Marry410 a răspuns:

Dupa privire nu stiu daca pot sa ma iau, mai asteapta ..sa nu faci ceva gresit. bafta :*

| DiannaSj a răspuns:

Vorbeste mulu cu el..si cu timpul o sa va intelegeti bine si atunci o sa ii spui ca il placi, iar daca o sa recunoasca si el.veti fi impreuna.Bafta.:*

| dulkik27 a răspuns:

Spune-i direct.
Uite eu te plac si as vrea sa stiu daca sentimentul e reciproc?
Daca zice Da e perfect, daca zice Nu inseamna ca nu stie ce pierde. Eu asa am facut si acum formam un cuplu foarte frumos

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Il urmaresti intr-o zi si cand il vezi pe o alee mai singuratica iti pregatesti un bolovan si il tintesti direct in plex si cand vezi ca se rostogoleste ca un mic in mustar ca nu mai are aer te duci si ii faci o respiratie gura la gura si el o sa creada ca l-ai salvat si o sa traiti fericiti pana la adanci batraneti bineinteles el in spital si tu in puscarie laughing))rolling on the floor))

| annmarie a răspuns:

Poti sa ii zici printr-un mesaj pe mes sau pe facebook. Asa o sa-ti fie mai usor decat sa ii zici fata in fata

| Cherollll16 a răspuns:

Du-te la el si vb de ceva nu stiu si dupa aia schiba subiectul si intreaba-l daca te place si spune-i si tu ca il placi si daca el nu te intreaba dar vrei sa fi cu el intreaba-l tu... SUCCES FUNDA PLEASE!