| Biiiancaaa a întrebat:

Am o problema(daca pot sa o consider asa). Deci, prietena mea cea mai buna place un baiat cam din Ianuarie(2011) si se cunosc de la cursurile de flaut.Eu sunt in aceeasi scoala cu baiatul acela. Ea m-a intrebat daca il plac, iar eu i-am zis ca nu.Pe vremea aceea, chiar nu il placeam, doar mi se parea simpatic.Am inceput sa discut cu el mult vreme si am aflat ca nu o place pe prietena mea.Noi doi, cu timpul ne intelegeam foarte bine.Si nu stiam cum sa ii spun:"Bai, eu te plac" asa ca nu am spus-o, dar intr-o seara m-am gandit sa ii zic. O colega de-a lui a zis sa ii spun, pentru ca pot rezolva multe.Eu i-am spus colegei lui ca nu cred ca ma place si tot felul de chestii.Intr-un sfarsit, ea mi-a spus ca a jurat ca nu o sa zica la nimeni ca baiatul acela ma place.Asa ca am decis sa ii zic lui ca il plac si raspunsul a fost "Si eu". El e mai mic cu un an decat mine si cand ma duc pe la el pe la clasa se uita pe furis la mine.Ma asez in banca lui(unde bineinteles este si el) si incepem sa vorbim.Se inroseste uneori.Siii pot sa spun ca am fost suparata intr-o seara pe el si nu a iesit de pe messenger, pana cand nu a discutat cu mine. Mi-a spus ca nu ii place sa ma vada suparata si ca lui chiar ii pasa.Ma puteti ajuta? Ce parere aveti puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| Iddi17 a răspuns:

Bunahappy

P.S.nu stiu ce sa zic el l'as vrea amia mult pe el ca ea, e c'am rea cu mine.straight face(intrebarea meahee hee)

Cat despre tine nu ai de ce sa te ingrijorezi caci el chiar tine la tine si nu la prietena ta, totusi sa ai grija, sau poate chiar a aflat prietenalaughing despre voibig grin.
In situatia asta is pusa si eulaughing si nu stiu ce sa zic, ai parea egoista daca l`ai alege pe el? adica nu stiu cum sa-ti zic...nu exista prieteni adevaratibig grin.Toti o sa te insele odata si odata, plus ca multi prieteni de`ai mei se plang ca i`au tradata cei mai buni prietenilaughing[intelegi tulaughing)].
Oricum sa stii ca cea mai buna alegere e cea pe care ti`o cere inimalaughing
Intelegi ce vreau sa zic.

Sper ca te-am ajutatbig grin.

Pa, palove struck

2 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Sa traiti fericiti pana la adanci batraneti laughing

funda?

| Biiiancaaa explică:

Mai astept raspunsuri...deocamdata e doar unu', poate'or fi si mai bune. Cine stie smug laughing?!