| FairyTailFan a întrebat:

Heiiii baieti, as avea nevoie de sfatul vostru. big grin Deci atunci cand un baiat vine si te strange in brate, te pupa pe gat si zice ca ii place sa te necajeasca... atunci inseamna ca te place sau doar de amuzament vine la tine?
Funda :*
PS: eu ii mai resping cateodata aceste " gesturi, atingeri" si face pe suparatul si dupa vine iar la mine.

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu este bine dacă se comportă așa cu tine, dacă erai combinată cu ăla, se ajungea deja la păcate.

| neutrino a răspuns:

Si, si, dar ii si place..ca tie iti place.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si el isi pune acelasi intrebari ca si tine, probabil tot aici pe TPU laughing)

| FairyTailFan explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Adica eu il plac dar il resping ca sa vad daca chiar tine la mine sau sunt doar o alta fata la care se da.

| Solovey a răspuns (pentru FairyTailFan):

Te place, poate chiar iubeste, de ce il respingi? NU ai idee ce e de neplacut cand o fata pe care o placi te respinge, si da eu cred ca tine mult la tine, un baiat cu minte nu se comporta asa cu orice fata, ma rog eu procedez la fel cu o "prietena(avand in vedere ca prietenia dintr-un baiat cu o fata nu exista)" si ea inainte era altfel acuma ma respinge, si asta ma impiedica sa ii spun ce simt, asa ca daca vrei sa auzi de la el ca te iubeste fii cum erai inainte cu el, fii dulce cu el si asta ii va da curaj sa iti spuna "Te iubesc". bafta!

| FairyTailFan explică (pentru Solovey):

Nu intelegi...el se da la toate fetele, nu doar la mine.Ma indoiesc ca ma iubeste

| FairyTailFan explică (pentru Solovey):

Si zambeste cand il resping deci nu cred ca il intereseaza.

| Solovey a răspuns (pentru FairyTailFan):

Nu vreau sa stiu ce varsta ai tu/el vreau sa stiu cine din voi 2 e mai mare si de unde va stiti.

| FairyTailFan explică (pentru Solovey):

Avem aceeasi varsta si suntem in acceasi clasa

| Solovey a răspuns (pentru FairyTailFan):

Pai e si normal ca si lui ii place de tine, dar face asta pentru a te face geloasa, iar de faptul ca rade cand te superi... Sunt sigur ca te superi din orice si el tine mult la tine si zambeste de atitudinea ta crede-ma, P.S. Si eu imi fac la fel prietena geloasa, asa ca be calm baby, te place si el big grin

| FairyTailFan explică (pentru Solovey):

Esti sigur/sigura adica el cam asta face...sta cu o fata cam 2-3 saptamani timp in care o pupa, o imbratiseaza etc( fara sa fie impreuna) dupa care trece la alta...acum cam o saptamana a aflat ca eu il plac de la un alt coleg.Crezi ca are vreo relevanta in faptul ca se poarta atat de apropiat cu mine?
PS: toata ziua ma roaga sa-l pup si eu(pe obraz big grin ) sau sa-l imbratisez

| Solovey a răspuns (pentru FairyTailFan):

Aaa daca saruta pe altele dar te roaga pe tine inseamna ca el isi incearca norocul cu toate, si care pica aia e, ma rog voi fetele asteptati sa fiti rugate pana la Doamne Doamne si inapoi, dar daca vezi ca te va schimba cu prima ocazia nu are rost sa incepi cu el relatia.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu te astepta ca baiatul sa-ti zica adevarul. Mereu ei fac misto de fete, cica si prin raspunsuri "sincere". Nu mai fiti atat de neive fetelor.

| Byucc a răspuns:

Se da la tine baftawinking