| mirunik23 a întrebat:

Helău! De astazi vreau sa ma apuc de KANGOO JUMPS! Vreau sa merg de 2-3 ori pe sapt. Cat credeti ca slabesc intr-o luna+ca nu o sa mai mananc dulciuri, paine, carne care contine grasime si alimente nesanatoase. in cat timp credeti ca as slabi 10-15 kg? Ofer fundita, astept raspuns repede. Va pup

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Kangoo Jumps e un sport foarte placut, in acelasi timp foarte greu, dar care te va ajuta sa slabesti foarte mult intr-un timp acceptabil, mai ales daca, dupa cum spui, n-o sa mai mananci dulciuri, paine etc. O sa reusesti, bafta multa!

| mirunik23 explică (pentru alessia):

Da alessia, dar in cat timp?!

| alessia a răspuns:

Iti dai seama ca tu vrei sa slabesti 10-15 kg, asta ar fi bine sa nu se intample chiar repede, in 3-4 luni, pentru ca e in joc si sanatatea ta.