| mirunik23 a întrebat:

Am ajuns la concluzia ca nu ar mai trebui sa caut diete„minune„ prin care sa slabesc, si vreau sa ma duc la KANGOO JUMP. de 2-3 ori pe saptamana. Si sa reduc din dulciuri si mancaruri grele! Ce spuneti? Cat credeti ca as slabi intr-o luna?! Voi ati facut kangoo? Da rezultate. Astept raspuns, si ofer fundita, pupici(si scuzati categoria dar e cea mai populata)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dietele sunt o mare prostie, orice fel de exercitii fizice te ajuta, uite programul asta de facut asta Insanity Deluxe Edition

Răspuns utilizator avertizat
| SweetAl3x a răspuns:

Eu vreau sa incerc Kangoo, pentru ca am prietene care au facut si au rezultate super! Pe langa slabit, te si tonifiezi foarte rapid pentru ca este foarte, foarte solicitant.
Dupa 15 minute iti vine sa lesini, dar dupa ce termini sedinta ele zic ca ai foarte multa energie.
Plus ca faci un fundulet...ca-n reviste! tongue
PS: Nu este recomandat pentru cei cu probleme la coloana.

| mirunik23 explică (pentru SweetAl3x):

Hey,prietenele tale in cat timp au slabit? cate kg aveau? si cate kg au dat jos? Multumesc.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Am o prietena care face nu e foarte multumita pentru ca faci mai mult muschi si la o fata arata oribil. Daca vrei o dieta buna incearca Ducan si daca nu vrei incearca sa mananci tot ce vrei doar ca cate putin din toate pana in ora 6.

| mirunik23 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Depinde,ce inaltime si ce greutate are prietena ta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru xXxMeLexyxXx):

Ce treaba are ora 6? e ok sa mananci dupa 6.

nu mai manca dupa ora 6 = PROSTIA DIN POPOR, cea mai stupida metoda sa slabesti

| teateutza a răspuns:

In primul rand kangoo jumps iti strica coloana, slabesti dar o sa te doara spatele si o sa incepi sa mergi cocosata
In al doilea rand ai putea sa renunti la paine si mancarea prajita sau fast food sa reduci din dulciuri si sa iti faci un program dupa care sa mananci. Daca alternezi ce ti-am zis cu alergare sa ajungi cam la 2 km pe zi dar sa incepi mai incet si sa alergi intai 1 data pe saptamana dupa de 2 ori si sa ajungi la 3 ori pe saptamana vei slabi si nici nu o sa ai probleme cu spatele.
Sper ca te-am ajutat.