| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
acum sa va aduc la cunostinta personajele: du si X
X este un baiat, am fost impreuna si ne'am despartit, nu are nimeni nici o vina, pur si simplu asa am hotarat(nu eu, ci noi)
acum X ma dispera. pur si siplu ma terorizeaza, adica:
~rade de mine cu orice ocazie
~ma bate(nu doare dar, gestul conteaza
~incearca sa ma faca geloasa chiar daca stie ca nu ma intereseaza
~il crede pe cel mai fraier din cls ca il vorbesc de rau

eu il ignor, dar vad ca nu prea il interesaza ca eu il ignor, tot continua.

intrebarea ar fi:
cum mai scap sh de asta?
va rooooogpuppy dog eyes
va multumesc mult ca ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Eu zic ca este cam copil si este posibil sa ii para rau ca v-ati despartit deci inca sa te mai placa dar vrea cu disperare sa iti arate ca nu ii pasa si ca nu mai tine la tine incat a ajuns sa cada in penibil.Eu zic sa il ignori in continuare si probabil ca dupa un timp ori iti va spune ce are de spus ori se va plictisi.Desigur poti sa si vorbesti cu el sa ii zici ce gandesti, ca nu te intereseaza de el si sa nu mai incerce sau poti icnerca invers sa ii zici ca dc incerci sa ma faci geloasa inca ma mai placi sau din astea poate se potoleste si isi da seama ca este penibil.BAFTA si sper sa treci cu bine peste astahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz greselile:d

| blumarine a răspuns:

Se vede ca ii pare rau ca v-ati despartit... da tu ride de el, ignora-l mai departe si arata-i ca esti gordaia!