| horry007 a întrebat:

Din vara ma tot terorizeaza niste fetite clasa a IV a parca nu mai scap de ele ma tot urmaresc zic ca ma iubesc.Striga de pe balcon Horry te iubesc toti oamenii se uita in jur si nu stiu ce ii baiu.cum sa scap de ele am luat-o cu buna am vorbit frumos si tot ma streseaza.si sa vorbesc urat cu fetele.nu-s genul! pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))).o doamne.lasa-le naiba.te pui la minte unora de clasa a 4rolling on the floor).hai ma.fii barbatwinking. daca le tratezi cu indiferenta, vor renunta ele

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le ignori in continuare sau daca ai o amica fate ca e prietena ta si o tii de mana cand iesiti afara asa poate se cumintesc.

| vlaaddd a răspuns:

Tu esti fratele geaman al lui Brad?

| LolLzz a răspuns:

Sunt al dracu vor sa te enerveze zile sa taca odata ca daca le iei cu frumosul ele fac mai rau ca stiu ca esti mai slab ca ele...

| bocinaca a răspuns:

Si acum ca o gluma.ma iubeste femeile...laughinglaughing. sunt de acord cu Iceman prefate ca ai iubita si sa vezi ce se linistesclaughinglaughing

| Gangsta43 a răspuns:

Fale sa se simta stanjenite de ce vorbesc raspundele intr-un mod civilizat spune-le ca nu simti nimic pentru ele si spune-le daca vrei ca ai prietena.