| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa dorm la iubitul meu acasa, dar nu stiu cum sa o conving pe mama sa ma lase. Sau in loc sa dorm sa ma lase la el acasa la un film. Vreau ajutor si cat mai multe sfaturi, va rog.

Răspuns Câştigător
| Fosy a răspuns:

Haideti mai..nu fiti rai X_x si eu am 16 iar prietena 17 laughingsi nu o lasa...georgi..laso mai usor..nu vei reusi

| georgi112 a răspuns (pentru Fosy):

Mersii de raspunsul tau fara jigniri macar tu ai bun simt happy

| anonim_4396 explică (pentru georgi112):

Sa spunem ca tu nu vrei sex, dar crezi ca el nu? Sunteti singuri, in intimitate, iar filmul devine deja banal pe langa circumstante. Un brat pe umerii partenerului, sarutari apoi, ce sa mai, nici nu te poti gandi la sex.
Pfhaha.

25 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Acum nu iti dai seama, dar fetele de varsta ta care merg noaptea acasa la iubitii lor nu pot fi considerate cuminti.
Ca fata, trebuie sa ai o reputatie de respectat! Mai tarziu vei intalni baieti cu capul pe umeri, care isi doresc fete cuminti, nu parasute.
Sper ca ai inteles ca, indiferent daca se intampla sau nu ceva important intre voi, tu tot o sa ai de suferit.
Exista cinema pentru filme! Nu zice nimeni ca nu ai voie sa iesi cu el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai chef de sex nu de dormit. Stie mama ta ce stie, ascultă ce zice ea.

| georgi112 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu nu am chef de sex...si am pus intrebarea ca sa stiu cum sa o intreb sa o conving sa ma lase la el la un film...deci practic nu am vorbit cu ea inca! happy

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
El câți ani are? Bănuiesc că e major de îl lasă mămuca lui să cheme o domnișoară în casă, și să doarmă cu ea.
(o să se ajungă și în altă parte).
De cât timp ești cu el?
Văd că îți arde de prostii. Nu te judec.
Dar dorințele tale sunt prea mari pentru o fată de 14 ani.
Și de la un film știi unde se ajunge? sex!
Mai așteaptă, nu te arunca așa în brațele lui.
Nu-ți strica copilăria pentru o noapte.
Îți zic toate astea deoarece, când ai să crești mai mare, o să regreți tot ceea ce ai făcut.(sau ceea ce riști acum să faci).
Oricum, tu faci ce vrei.
Gândește-te bine! Nu ți-o zic în nume de rău.Eu ți-am dat doar un sfat, și te rog să ții cont de el 1% măcar.
Pa-pa...

| mimiwewem a răspuns (pentru mimiwewem):

A,și înainte s-o faci cu el, gândește-te la toate riscurile de boli!
Toate!
Citește link-ul acesta! O să-ți prindă bine.
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

| georgi112 a răspuns (pentru mimiwewem):

Pai el are 13 deci e mai mic ca mine si suntem de ceva timp impreuna si nu neaparat sa ma ase sa dorm la el macar la un film... happy

| georgi112 a răspuns (pentru mimiwewem):

Si nu am zis ca vreau sa o fac cu el am zis doar de film...voi puteti crede ce vreti dar eu despre asta zic! straight face

| mimiwewem a răspuns (pentru georgi112):

Bună din nou.
Doar 13?
Și tu te gândești să te culci cu el?
Doamne! Generația asta!

| mimiwewem a răspuns (pentru georgi112):

Nu ai spus, dar asta se înțelege dacă vrei să dormi la el.

| georgi112 a răspuns (pentru mimiwewem):

Din nou nu ma voi culca cu el ce u intelegeti oameni buni?

| Azµre a răspuns:

Ești mică nu te va lăsa în veci!

| SunnyDay88 a răspuns:

Vrei sa dormi la el? de ce? nu te mai incalzeste ursuletul tau de plus?

ai doar 14 ani si daca nu vrei sa incepi a fi considerata un pui de curva, ai face bine sa mai astepti o vreme pana sa incepi sa dormi prin casele baietilor.

| georgi112 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Draga nu nu ma mai incalzeste dar cred ca tu stii cum e nu?
Si am zis macar la un film dar mintile voastre bolnave ce sa creada asa degeaba ma mmai obosesc sa explic...straight face

| cllaudDia a răspuns:

Esti prea mica pentru dormit la baieti acasa.

| georgi112 a răspuns (pentru cllaudDia):

Stiu asta dar macar la un film...

| Mytsaa a răspuns:

Eu am 18 si nici acum n-am indraznit sa cer voie sa dorm la iubitul meubig grin Asculta de mama ta, e cam devreme sa dormi la el, poate profita de tine si mai tarziu o sa-ti para rau.

| ILikeSummer a răspuns:

14 ani.laughing))
Poate fata vrea film.
No comment.

| georgi112 a răspuns (pentru ILikeSummer):

Am zis ca vreau film...el mi-a zis ca daca vreau sa vin la el sa vedem un film asa ca voi credeti ce vreti... straight face

| SpeedRun a răspuns:

NU ai cum sa o convingi pe mama ta sa te lase la un baiat acasa, mai ales "sa dormi" si mai ales LA 14 ANI
Sper ca am fost destul de explicit happy

| georgi112 a răspuns:

Asa sa ii zici tu lu mamicuta ta oke? ...si sa stii daca iti bati joc de intrebare mai bine nu mai raspunde ocupi spatiu degeaba asa ca pa si pusy

| eushicumine a răspuns:

Spune-i ca te duci la el sa il ajuti la ceva sau ca va uitati la un film si mancati pizza etc. daca nu vrea, roaga-l pe el sa incerce sa o convinga pe mama ta.

| georgi112 a răspuns (pentru eushicumine):

Mersi de raspuns :*