| devor a întrebat:

Funda!
Deci, vreau sa dorm la iubitul meu(suntem impreuna de aproape 1 an jumate) dar mama mea nu vrea sa ma lase.Ea zice ca fetele nu pleaca de-acasa noaptea, ca am numai 16 ani, ca ea ce-i zice lui taicameu daca ma lasa sa dorm la el si ca ea n-a plecat noaptea de-acasa pana la 20 de ani.I-am zis ca noi suntem alta generatie si ca macar atat putea si ea sa faca pentru mine.Ce sa fac s-o conving sa ma lase?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta sa faci 18 altfel taicatu il bate pe infractorul de minore

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca esti alta generatie? nu inseamna ca la 16 ani e normal sa dormi acasa pe la baieti... daca te mananca asa rau ai rabdare pana la 18 ani... nu crapi pana atunci

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa incerci sa o convingi/asiguri ca esti perfect informata despre posibilele urmari in cazul intretinerii unor raporturi sexuale neprotejate.De asemenea ai putea sa-i spui/explici ca nu sexul este motivul de a dormi la iubitul tau deoarece sex se face de obicei in timpul zilei. Poti fi sigura ca refuzul mamei tale se datoreaza fricii, deoarece in cazul in care ai "dormi" la iubitul tau s-ar putea ca ea sa devina curand bunica. Menirea discutiei cu ea, pe acest lucru ar trebui sa se axeze si anume ca esti bine informata si perfect constienta de pericolele posibile.Sunt convins ca invocarea tatalui tau are doar rolul de a-si intari motivatia.Mai incearca deoarece doar insistand poti castiga.Succes.

| PedoBarbie a răspuns:

Mama ta are dreptate.

| fuckeveryone a răspuns:

E o alegere mai buna sa nu faci asta. tongue

| devor explică:

El e mai mare ca mine...pur si simplu vreau si eu macar o data sa dorm la el...si frt vreau numa sa dormim, nu altceva.

| devor explică:

Stiu unde bateti cand ziceti"nu e o alegere buna sa faci asta" dar mi-am inceput viata sexuala, maicamea stie so...

| LaviniaRaisa a răspuns:

Mai asteapta..Nu face prostia asta din prima happy