| AnnA_9354 a întrebat:

Hello. Am fost anul trecut pe vremea asta cu un tip si relatia a durat 8 luni. El s. a despartit de mine, iar acum se tot uta la mine. Prietenele mele cele mei bune spun ca inca ma mai place ca se uita prea fain. Dar eu nu stiu ce sa cred pentru ca atunci cand intru in vorba cu el imi raspunde ff scurt si imi spune ca il enervez. La scoala nu ne salutam, dar asta e din cauza mea pentru ca eu evit sa il privesc

Plss spuneti ce credeti. Chiar am nevoie de ajutor.

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm.eu zic sa il lasi in pace. Vrea sa iasa in evidenta si nu stiutie cum, dar eu zic ca nu iese in ochii nimanui.Adica pur si simplu daca te iubea si tine la tine nu se despartea de tine ca apoi sa iti faca din nou ochi dulci.si eu am fost cu un tip cam tot 8 luni si dupa ce m-am desp, am suferit un pic dar dupa mi-am dat seama ca am facut o greseala enorma si nu merita sa suferi dupa un baiat daca pe acesta l-a durut undeva de tine.Stai linistita ca baieti mai sunt.si acea persoana crezi ca pe mine acum nu ma freaca la cap sa ma impac cu el, ba ma freaca, dar nu o sa mai cad inca o dta in capcana lui.am vb si cu prieteni si cu parinti prietenelor mele si pur si simpu nu are rost.Chiar daca suferi pentru el, ca stiu ca e naspa, dar simplu nu merita, este o lume mare si ai sa dai tot timpul de baietihappy

4 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Exact! ''nu pune botu'' ca asa am facut si eu si crede`ma ca laughing) am plans foarte multwinking realizezi ca are 2 fetze...asa ca lasa`l in saraciee cu treburile lui de baiatlaughing

| Douapunccteunics a răspuns:

El spune ca te place dar e foarte pasiv. Încearcă să nu „pui botu" la smecheriile lui! P. s.:Baftă!

| sunset a răspuns:

Cred ca te place, dar incearca sa te faca intr-un fel geloasa.
Incearca sa il privesti si tu mai mult, si sa nu il bagi in seama deloc, un timp. Daca inca te place, asta il va face sa 'innebuneasca', si poate te va aborda el.

| JiKyo a răspuns:

La scoala salutal tu prima [numai in cazul daca inca iti mi place de el]

Partea cu privitul poate sa insemne orice, sa nu iti dea de inteles ca te place sau nu.
Salutal incontinuare la scoala si vezi cum reactioneaza
Daca dupa un timp indelugat incepe sa te salute el inseamna ca te place smug
Funda puppy dog eyes