| USAGirl a întrebat:

Am fost cu un baiat 3 luni si m-am despartit de el in iunie anul trecut. M-am despartit de el deoarece am aflat ca el se cuplase cu o colega. Eu il iubeam foarte mult si inca il iubesc. Dupa mine a mai fost cu doua fete dar nu a durat relatia lor. Am aflat de la cel mai bun prieten al lui ca nu mai vrea sa fie cu nimeni in sa nu sunt sigura ca este adevarat. Cand eram cu el era foarte cuminte. Acum in pauze ragaie si e nu ii mai pasa ce cred altii insa mentionez este obsedat de freza lui. Mai am sanse sa fiu cu el? Daca da, cum sa il abordez? el mai bun raspuns primeste funda love struck.

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Poate mai ai sansehee hee
Dar sigur vrei astaraised eyebrows Adica daca te-a parasit asa pentru o colega nu cred ca e de increderelaughing

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l daca se poate reface ce o fost odata.Eu unul zig ca puteti sa mai fiti in preuna dar cred ca nu va mai fi ce a fost candva intre voi 2.

| didixdsgregtrh a răspuns:

E clar ca s-a schimbat.incearca sa vb cu el clar, scurt, si la obiect.lasa rusinea si vb clar ca numai asa poti vedea,

| Ancuta_2379 a răspuns:

Pai draga mea si mie mi s-a intamplat asta eu zic ca mai ai sanse doar ca trebuie sa il accepti asa cum e sa lasi de la tine sa nul inseli mia vb cu el imbracate sexy fate cat mai frumoasa fa-l sa se topeasca dupa tine si mia mi s-a intamplat am fost 8 luni cu uun baiat apoi dupa s-a despartit de mine si s-a combinat cu alta dar relatia lor nu a durat mult 2 sau 3 saptamani si acum iar sunt cu el dar eu nu m-am bagat in relatia lor am vb cu el in tot timpul acesta am vb frumos nu m-am lasat cucerita de alti baieti speer ca sfatul meu sa iti fie de folos ceao