| MichaelParker03 a întrebat:

Hello!
Am in clasa un băiat care stă in fața mea și din când se intoarce și se uită cu coada ochiului la mine și când vede că-l surprind, se intoarce repede la loc. Rândul nostru e de câte 4 banci. El stă in a 4-a bancă de la ușă si eu in randul din spatele lui in a 4-a bancă dinspre fereastră.
Acum nu știu ce să cred de ce se întoarce către mine și când vede că îl văd se intoarce la loc.
Voi ce credeți?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca vrea sa faca glume cu tine!

Dar stai cuminte, ca a venit vacanta si acum nu mai ai de ce sa te gandesti la el, ca nu se mai uita nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place dar e timid

| MichaelParker03 explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca eu sunt gay si îmi place si mie de el. Doar că nu sunt sigur dacă mă place sau dacă îi plac băieții în general.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MichaelParker03):

Lasă timpul să îți dovedească subtil că te place sau te vede că pe un coleg/amic.

| MichaelParker03 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu pot să mai aștept. În iulie luăm vacanță și apoi eu plec la altă școală si el la fel. De aceea sunt un pic stresat. Îmi stă gandul numai la el si de ce face asta si cum as putea afla sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate face mișto de tine. Subtil.

| Together a răspuns:

Poate a aflat ca esti gay si e curios.

| MichaelParker03 explică (pentru Together):

Nu are de unde. Nici cea mai bună prietenă a mea nu știe. Si nu ar avea de la cine. Noi nici nu prea vorbim. Cred ca din februarie până acum, am avut 3 sau 4 propoziții

| tasr1234 a răspuns:

Eu zic sa iti iei medicamentele

| Shainitaini a răspuns:

Zii in fața că ești gay și întreabal daca te place

| MichaelParker03 explică (pentru Shainitaini):

Îmi este totuși teamă de cum ar reacționa și să nu par penibil în caz că lui nu-i place de mine

| GhiorghitaArmagedonu a răspuns:

Futei o palma