| MichaelParker03 a întrebat:

Hello!
Am in clasa un băiat care stă in fața mea și din când se intoarce și se uită cu coada ochiului la mine și când vede că-l surprind, se intoarce repede la loc. Rândul nostru e de câte 4 banci. El stă in a 4-a bancă de la ușă si eu in randul din spatele lui in a 4-a bancă dinspre fereastră.
Acum nu știu ce să cred de ce se întoarce către mine și când vede că îl văd se intoarce la loc.
Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că te place și că fiind timid, îi este rușine să recunoască asta.

| Anonima163333 a răspuns:

Pai depinde, poate te place happy