| D1492 a întrebat:

Hello.

Am întâlnit o fata in club care nu e din orașul meu, și i-am făcut o părere cam proasta. Nu-mi place sa își facă oamenii o părere proasta despre mine. As vrea sa ii trimit un buchet de flori de la o florărie online, credeți ca e ok? Vreau doar sa creadă ca nu sunt aceea persoana care crede ea, nimic altceva.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Mie mi se pare putin exagerat. O sa creada ca ii faci curte

| MidnightR a răspuns:

Cred ca as intra in faliment daca ar fi sa fac cadou fiecarei persoane care are pana si cea mai mica parere gresita despre mine.