| BadGirl_7087 a întrebat:

Hello! Am o nelamurire in legatura cu prietenul meu. Avem 8 luni impreuna, de cate ori ne intalnim ma ia in brate, ma tsuca si imi spune ca ma iubeste. DAR, de la un timp... e schimbat. Adica nu ma mai suna toata ziua sa vada ce fac, noaptea cand ma puneam sa dorm intotdeauna imi trimitea mesaj "Somnic usor iubirea mea" chiar daca vorbeam la telefon cu orele. Acum e altfel. L-am intrebat ca de ce s-a schimbat asa, iar el mi-a spus ca mi se pare. L-am intrebat daca nu mai vrea sa fim impreuna, iar el CUM POTI SA SPUI ASA CEVA?:O Trebuie sa recunosc ca mi-a spus de la inceput ca el nu e genul de baiat care sa "umble de catel" si ca e un baiat mai dificil. Nu stiu ce sa ii spun sau ce sa fac. Pls help mestraight face

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e un băiat mai dificil. E un băiat NORMAL şi SĂNĂTOS la cap.
Ăia de "umblă de căţei" sunt proşti, pămpălăi şi retardaţi mintal.
Apropo, cum staţi cu viaţa sexuală de cuplu?!

5 răspunsuri:
| alexandru_4652 a răspuns:

Nu il forta. pnm e adevarat ca la inceput toti baietii sunt atenti cu fetele respectiva dar de la un timp. pnm devine plictisitor acelasi lucru in fiecare zii.

| 教皇 a răspuns:

Crede-ma asa era si fostul meu prieten, acelasi caracter ca al prietenului tau il avea, totul se racise intre noi, eu i-am lasat o perioada de pauza, el a venit la mine spunandu-mi ca nu poate sta fara mine, ca ma iubeste, i-am acordat a doua sansa dat iti spun ca nu mai era acelasi baiat pe care il stiam eu, asa ca am ales sa renunt la el deoarece eram sigura ca ma va face sa sufarar si nu merita. Dar sper ca la tine nu va fi asawinking Bafta!

| Alexstrasza a răspuns:

Baietii sunt mai retrasi... Poate trece printr-o perioada mai grea si nu vrea sa iti spuna (nu e pregatit, nu vrea sa te supere, nu vrea sa te puna pe ganduri, stiu si eu) ca sa nu iti faci griji. Poate cu timpul isi va "reveni" happy Multa bafta happy

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

Poate ca aveti nevoie de o pauza, e destul de greu sa petreci 8 luni vorbind asa 'dulce' pe mine ma cam dezgusta, sincer. Comporta-te ca el si fa-l sa te doreasca, sa simta ca te-a pierdut! Tot ce pot sa fac este sa-ti urez noroc, deci MULT NOROC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa omu' in pace ca i s-a terminat creditul rolling on the floor