| ramonik_3299 a întrebat:

Heyy big grin. am o problema. un baiat pe care l-am cunoscut de ceva timp.no imi place de el.acum nu stiu sigur daca lui ii place de mine.inainte intra pe mess pe mine si vorbeam ore.de fiecare data.acum s-a schimbat nu ma mai baga in seama deloc. dar inainte imi trimitea mesaje noaptea. era asa de frumos:X. el a plecat intr-o excursie si i-a spus unei pritene ca dup ce vine se va combina cu mine si pritena mea mi-a spus si l-am sunat si l-a intrebat daca a uitat ce a spus cand vine din vacata si se facea ca nu mai stie pana ce i-a spus colega mea. dar nu stiu ce sa fac de ce si el ma ignora? Si mai am asa baieti care dintr-odata ma ignora? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ruxy333 a răspuns:

Ehe...asa am patit si eu exact va tine dar noi ne declaram iubire chiar daca nu eram impreuna si dintr`o data a intervenit o fata si a mintit`o ca ma iubea decat ca pe o prietena.Clar ceva s`a intamplat dar daca tu nu te`ai schimbat inseamna ca la el a intervenit ceva anume! Nu iti fa griiji...Nu prea am inteles cu treaba ''Ce sa fac'' ca sa te placa trebuie sa fii tu insuti daca inainte te-a placut asa! Si baga`l si tu inseama pe mess poate el zice ''am bagat`o de multe ori sa ma bage si eahappy in seama!''Asa sunt unele pers ''cu randul!''Apoi o sa va legati din nou o prietenie si cine stie ce mai mult.Vezi si tu daca are vreo prietena sau daca ii place de vreuna.Dupa statusuri. avatar si incepe dintr`o discutie prosteasca sa afli. Daca nu ii place si nici nu are prietena ai sanse foarte mari.Succes sper ca te-am ajutat oricum daca nu merge cu el nu te stresa inseamna ca nu e baiatul potrivit:*:*!

| Eℓℓa a răspuns:

Hey ramonik!:-)
In primul rand daca baiatul ala a renuntat asa usor la tine, inseamna ca s-a intamplat ceva destul de grav.Vezi ca nu cumva prieteni sau altcineva sa fi bagat iscoada intre voi doi.Sau poate baiatul s-a saturat sa te astepte pe tine si a gasit alta fata.Dar oricum ceva destul de serios s-a intamplat.Roaga un prieten de al lui sa iti spuna de ce te ignora.

Fii tu insuti, si daca continua asa da-l la o parte si gaseste unul cu care sa te intelegi!`:-)

| lammaroby a răspuns:

Incearca sa nu pari entuziasmata, lasa-te greu asta ii atrage pe baieti happy