| ßέßέ a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Prietenul meu s-a schimbat foarte tare in astea 8 luni de cand suntem impreuna. Ceva de genu' ca nu ma mai suna deloc cu toate ca vorbeam foarte mult inainte, pe mess daca nu il intreb eu ce face nici nu ma baga in seama... l-am intrebat daca vrea sa ne despartim fiindca eu m-am saturat sa fiu singura in relatia asta si zice mereu ca nu, ca ma iubeste. Pana la urma de ce se poarta asa? As vrea niste raspunsuri de la voi care aveti mai multa experienta ca mine.sad

4 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Am trecut si eu prin perioada asta cu prietenul meu, adica amn2 am avut o astfel de perioada. Sfatul meu e sa mai ajtepti putin iniante sa iei o decizie.succes:*

| sînziana24 a răspuns:

Si eu, la fel ca si tine, am trecut prin aceeasi situatia si sincer sa-ti spun cel mai mult conteaza ce simti tu pentru el.si chiar asa in ciuda faptului ca il iubesti te'ai intrebat vreodata "oare el merita sa suport atata indiferenta?". stiu ca nu am experienta asa cum ai cerut tu dar cred ca cel mai bine ar fi sa te comporti si tu la fel ca si el o perioada sa vezi daca lui ii place asa sau sa'i spui ca te deranjeaza comportamnetul lui. orice decizie vei lua trebuie sa fie cea mai buna pentru tina. pup s. t. a

| ihaterain a răspuns:

Uf... poate ca s-a cam plictisit si nu gaseste alta mai buna si de aceea nu renunta la tine sau poate nu stie ce sa mai discute thinking

| yubytika a răspuns:

Am avut si ew problema astha...placea altha ftahappy dar in acelasi tp ma iubea si p mine... sf mew e s fii f atenthahappy