| lvi7 a întrebat:

Hello! Cand am iesit dintr-o multime era un tip ce s-a uitat la mine.Eu am mers in parcare si imediat a venit si el desi vorbea cu cineva la momentul acela.M-a lasat cu masina lui sa ies eu in fata lui din parcare dar statea atat de aproape de spatele masinii ca imi piuaiau senzorii.Ce spuneti, ma place?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Încearcă sa îți atragă atenție sa îți dea de înțeles ca te place.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa daca cineva ti-a acordat prioritate, sau nu?
In trafic, intre soferi, este chestie de bun simt, nu de placut!

| lvi7 explică (pentru Violleta2022):

Daca nu-ti pasa vezi-ti de treaba te rog si nu mai da raspunsuri doar de dragul.de a le da.Nu am nevoie de astfel de raspunsuri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru lvi7):

Imi pare rau ca nu-ti dau un raspuns pe placul tau, am preferat un raspuns, asa cum l-am perceput eu, nu unul mincinos, pentru ca nu te ajuta cu nimic.
Evident esti un copil imatur, daca nu esti capabil sa intelegi si sa accepti raspunsuri diferite, coporatandu-te ca un copil razgaiat, care pune bot si se supara, ca nu toata lumea te place si te lauda sau nu-ti spun ce vrei tu sa auzi.

| lvi7 explică (pentru Violleta2022):

N-ai inteles nimic din raspunsul meu! Te rog sa ocolesti rasounsurile mele si sa-ti vezi de treaba de-acum inainte!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai degrabă mașinii lui îi place de mașina ta.

| mihai69 a răspuns:

Și dacă te place, ce poți să faci? Probabil i-ai părut drăguță. Sau... nu știu cum, altfel. Dar acum mai contează? Altă dată să cobori din mașină și să-l întrebi - doar el poate răspunde corect la întrebarea asta.

| Andreeush a răspuns:

Poate i-ai atras atenția.

| lvi7 explică (pentru Andreeush):

Da...asa zic si eu.Ideia e ca ne stim din generala dar nici macar nu saluta doar se uita

| cristimihailov a răspuns:

Poate se grabea...
Si tu il tineai pe loc...
Cu siguranta ai fost pe gura lui...