| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Colega mea m-a rugat sa postez intrebarea aici. De 1 an si ceva, aproape 2, iubeste acelasi baiat. A fost cu el de mai multe ori, au ramas prieteni buni.Desi niciunu nu mai vrea o relatie, se iubesc mult, dar ceva de genul frate-sora.De cand s-au despartit nu au mai avut relatii cu alte persoane, isi spun unul altuia cele mai intime secrete.
Credeti ca e bine sa stea asa? Eu zic ca pana la urma o sa-si dezvaluie adevaratele sentimente si nu stiu ce o sa iasa. El e un tip deosebit, intelegator cum nu mai gasesti in ziua de azi si ar fi pacat sa strice prietenia. E diferenta de 2 ani intre ei, ea are 14, el 16 ani.

Scuzati ca am scris atat, dar asa sunt eu, mai vorbareata laughing Astept raspunsuri, multumesc!

3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

De multe ori se intampla asa.Asa mi s-a intamplat si mie.trebuie neaparat sa se stie ce sentimente au unul fata de celalat pentru ca ambii vor suferiiwinking

| Linna a răspuns:

Zici ca e povestea mealaughing.
Uitee ce e.nu stiu ce sa spun. sunt in aceeasi situatiesad.
Eu i.as marturisi ca il iubesc enorm(daca as avea tupeu. poate prietena ta arebig grin) sa. i spuna. e pacat sa nu se iubeascasad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel... dar daca chiar se iubesc unul pe altul, ar trebui sasi zica acest lucru deoarece cate odata e prea tarziu...sad