| kally_5953 a întrebat:

Hello dragilor am iar o mare problema dupa o luna ma cautat nu eram online si el ma scris cf? ceau. i-am raspuns ai de atunci tot vorbim mi-a spus ca ii este dor de mine, ca i-a fost foarte bine langa mine mi-a trimis melodi ca ma iubeste, luni ne-am intalnit am vorbit si mi-a spus ca el vrea sa fie cu mine numai sa ii dau timp. spuneti-mi ce parere aveti oare chiar isi dorste lucru asta. vorbeste foarte frumos cu mine vorbim ore in sir pe net si chiar vrea sa ii dau si webul cand am intrebat unde-i poza cu mine a zis ca ii aici aproape de mine si mia aaratat-o. spuneti-mi si voi ce credeti ne vom impaca. el inca ii cu prietena lui.

5 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Vreti sa faceti un trio? Pe bune acum cum poti sa pui intrebarea asta daca el are prietena? Orice ar spune el, atat timp cat este cu ea si nu o paraseste pentru tine inseamna ca o iubeste.asa ca mai bine pregateste-te sa fii tinuta de rezerva, poate ii da papucii prietenalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca o sa va impacati! Gandeste logic daca iti spune ca ie dor de tine si ca i-a fost bine langa tine nu are cum sa nu te placa.happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred te cam foloseste isi pierde timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca va impacati big grin
eu cred ca inca mai tine la tine si vrea sa va impacati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca va impacati big grin
eu cred ca inca mai tine la tine si vrea sa va impacati happy