| anonim_4396 a întrebat:

Hello everybody! Care din voi sunteti"sagetati"de Cupidon?big grin

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Posibil, eu laughingSIncer, nu am fost niciodata prea sigura de sentimentele mele.Si chiar sa sufar, ma avant cu capul inainte.hee heeE imposibil, oricum, dar zi si tu...cum sa-i scoti sageata din inima ta?sad

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu si acum ma intreb de unde inchiriez un Cupidon sau unde gasesc sageti de cumparat.

| Alisa a răspuns:

Si eu ma enumar printre cei "sagetati" de Cupidon, si inca cum big grinbatting eyelashes

| Malvina24 a răspuns:

Eu... dar din pacate acum nu mai sunt cu iubi(desi ne iubim aman2 ne-am despartit ieri)

| Farcas a răspuns:

Eu suntlove struck si foarte tare incalove struck

| madalicious a răspuns:

Eu una sunt. Dar sunt sagetata de cupidon de vreo 3-4 luni. I Miss himstraight facecrying

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.Eu nu mai suntsad
dar cred...ca e mai bine asahappy

| valThina a răspuns:

Eu.chiar foarte sagetata:d

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu am facut tir cu arcul. Un copil gras, dezbracat si inaripat nu-mi poate fi decat un adversar inferior.

| waXonwaXoff a răspuns:

Dragostea e pentru cei slabi.

eu nu!never

| dragosvalcea a răspuns:

Io sunt tongue

| ilovemusic a răspuns:

Eu nu, din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea e pentru cei slabi.

eu nu! never

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt sageatawinking in zodie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Eu nu!