| MichaelParker03 a întrebat:

Hello!
Într-o întrebare anterioară am spus că am în clasă un băiat care se intoarce din cand in cand spre mine dar nu știu de ce.
Aș vrea să vorbesc pe whatsapp cu el și să îl întreb de ce face așa și să-i spun că-mi place de el. ( *sunt bisexual)
Îmi puteți spune dacă este o idee bună și cum ar trebui sa îi spun sau să încep conversația?
Mulțumesc!

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e bună.

| MichaelParker03 explică (pentru sadrian46):

De ce crezi ca nu e bună?

| sadrian46 a răspuns (pentru MichaelParker03):

Pentru că dacă ești bi, ai varianta să te porți normal. Apoi tu ești bi, iar el nu este. Când îl provoci astfel îi strici viața pentru o fantasmă a ta. Dacă îi e scîrbă de asta, îl pierzi ca prieten, te va ocoli.

| MichaelParker03 explică (pentru sadrian46):

Dar noi nici nu suntem prieteni. Suntem doar doi colegi care din februarie până acum am schimbat maxim 3 propoziții unul cu celălalt.
Plus că mai avem două săptămâni de școală și poate nu-l voi mai vedea niciodată și chiar dacă mă va respinge, nu voi pierde nimic, voi știi că măcar că i-am spus

| Goete a răspuns:

Si de ce nu vorbesti Direct?

| tasr123 a răspuns:

O sa ai anusul largit.

| Goete a răspuns (pentru tasr123):

Asa se caca mai usor laughing

| MichaelParker03 explică (pentru Goete):

Atât te-a dus capul să scrii?!
Păcat sad