| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU!
Am nevoie de un sfat in legatura cu prietenul meu.El are 19 ani si de curand s-a angajat.Inainte de a se angaja eu eram ce-a mai importanta pentru el; mereu ma rasfata, imi facea cadouri si nu exista zi in care sa nu vorbim..Ne vedeam destul de rar avand in vedere ca el locuieste la distanta de mine.Totul era perfect.Pana cand a inceput sa lucreze..De 2 saptamani nu ne-am mai intalnit, adica l-am vazut aseara insa el era cu baietii si l-am vazut de la vreo 50 metri...Eu ma inteleg foarte bine cu prietenii lui, chiar vorbesc cu ei prin sms.in fine deci cu el vb doar seara dar si atunci putin deoarece el spune ca e obosit si alea...Aseara dupa ce am ajuns acasa el m-a sunat insa i-am dat ocupat fiindca nu puteam raspunde si mi-a trm sms cum ca eu vb cu el doar la vrajeala. ceea ce nu e adv fiindca chiar tin la el insa uneori cand sunt in preajma alti baieti s-au prietenii lui simt ca ma cam plicti de el si as vrea sa ii dai papucii.
Aseara ne-am certat rau de tot si nu am mai vb cu el nici pana acum.Ce credeti ca ar trebui sa fac? sa incerc sa salvez relatia s-au sa ma despart de el? aru please funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Care relatie?

| oana69 a răspuns (pentru neutrino):

Suntem impreuna de aproape un an

| forsaken99 a răspuns:

Pai mai pierdut la partea cu cadouri pentru ca iubirea ta e cam materialista nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat