| nobody_9468 a întrebat:

Joi mi-a "dat papucii" printr-un sms, vineri:a venit la scoala la mine si nici nu m-am obosit sa-l observ.In weekend vorbesc cu prietenii lui, unii"inca mai poti salva situatia","imi pare rau pentru voi, nu mai exista cale de impacare?", altii "nici nu te merita". Luni, de fapt azi'noapte ma suna el, si-mi spune ca ii este dor de mine si ca atunci mi-a trimis acel sms fiindca era nervos si suparat pe comportamnetul meu, in concluzie regreta ca ne-am despartit...straight face
Intr'adevar s-a simtit in glasul lui ca regreta, si chiar i-am zis ca si mie imi este dor de el, chestii d'asteahee hee. Azi imi spune o prietena ca l-a vazut duminica la o nunta cu una, care era urata{cica}, sunt sigura ca e cu ea din obligatiestraight face.
Eu ce ar trebui sa fac?
Pana acum nu mi-a aratat ca tine la mine, cica nu-si arata sentimentelestraight face zic unii...aseara sunt sigura ca a vorbit serioshappy. Eram sigura ca tot el o sa ajunga la mine, de aia nici nu m-am obosit sa plang atat de mult pentru ellaughinghee hee. Ce atitudine ar trebui sa abordez?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii indiferenta, numai asa se poate intoarce la tine smug
Bafta!

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Acum il ai in plasa si vrei sa te joci putin cu el!

Daca nu il mai placi, lasa-l in plata Domnului, nu iti bate joc de el!

Din moment ce nu esti atasata de el nu prea isi are rostul o noua relatie!

| catthshshshs a răspuns:

Sa fii indiferenta in continuare.

| nobody_9468 explică:

@bomboana dulce amaruie-m-a suat si azi'noaptebatting eyelashes, am vorbit cu el si prietenul lui o ora, de la 1 juma' la 2 si da, ne-am impacat. El a zis ca a trimis acel sms fiindca era sigur ca eu o sa ma duc la el sa-i spun sa ne impacamhee hee, dar cum am mai zis, tot el a ajuns la mine.Si ma bucur ca s-a intamplat asta, macar acum sunt sigura pe sentimentele luihappy.
Pana la urma si indiferenta a rezolvat cevawinking. Multumesc mult pentru raspunsurile primite:*.

| anonimaa a răspuns:

Waw cred ca tine la tine si zic sa-i mai dai o sansa adica chiar daca nu-si exprima sentimentele asta nu inseama obligatoriu ca nu tine la tine deci...nu renunta la el asa usor daca tii la el
fundita?

| irina20 a răspuns:

Ma, daca tu il iubesti incearca sa vorbesti cu el, sa-i spui ce simti si ce te deranjeaza, sa comunicati. Daca nu-l iubesti, n-are nici un rost sa-ti pierzi timpul...Succes!

| Sოﺁℓε a răspuns:

hee heehey! ai putea sa te impaci cu el si sa il intrebi de duminica happy
poate era vreo vaara sau ceva amica. oricum intreaba-l
big grin poate l-a obiligat cineva cine stie.
kiss sa ne spui si nou ca's curioasa.
pa.

| pensionar a răspuns:

Oricum ai adoptat deja de genul " ce-am avut si ce-am pierdut " asaca nu are rost sa-ti faci probleme esti o persoana care trece usor peste orice nereusita.

| bubblesx a răspuns:

Asteapta ca el sa vine incet, incet la tinesmug!
Si cu timpul daca tine la tine iti va arata si asta:*:X!
Bafta>big grin

| dizzie a răspuns:

Eu zic sa-l lasi sa-si arate sentimentele, pentru ca nu este facut din piatra are inima deci are sentimente... ramai pe pozitii vezi ce are de gand succes!

| dydo a răspuns:

Spune-i ce simti. comunicarea este totul daca simte la fel va veti impaca si spune-i ca sa se schimbe putin sa fie mai romantic sa spuna ce simte sa te surprinda cu un cadou intr-un moment oarecare fara ocazie speciala al zilei spune ce vrei de la el! daca te iubeste va inteleg si va face tot posibilu sa va impacati iarta-l si u ca a vb urat cu tine oricine mai vb asa cand e nervos intelege-l si dai timp pupicii>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU; I prea bine sa fi indiferenta ca poate el din chestia aia o sacredeaca ca nu iti pasa de el ca nu te mai intere si o sa renunte. daca chiar esti sigura ca te iubeste nu eviat si spui ca il iubesti sigur la acea nunta a mers cu o amica nu cred ca acea fata a insemnat ceva pentru el.sa sti ca uni baieti nu prea sunt experti cand vine vorba de sentimente. asa ca nu e cazu s ate superi. cu indiferenta nu o sa prea rezolvi multe.

| gabriela_4839 a răspuns:

Nul mai baga in seama fii indiferenta