| mihai_9192 a întrebat:

Vreau sa cuceresc o fata dar nu stiu cum sunt o fire foarte romantica

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Esti Mihai Florian ala? Mai sunteti multi mah?

2 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

N primul rand alege o fata de care la randul tau sa te poti indragosti, ca nu e frumos sa o faci sa se indragosteasca de tine si apoi sa o lasi cu ochii in soare. Si sa fiti cat de cat pe aceeasi lungime de unda, sa aveti puncte in comun. Incearca sa fii tu insuti cat mai mult posibil, ca daca incerci sa fii altcineva, cand te va cunoaste pe tine cu adevarat va fi dezamagita.

Restul depinde de tine si de ea, si de timp. Iubirea nu vine in 5 minute sau 5 zile. Succes!

| me_4173 a răspuns:

:o Nu pot sa cred ca tocmai am auzit un baiat care sa fie romantic.Ce dragut!happy.Pai mie personal mi-ar place sa intre in vorba cu mine(pentru inceput), apoi poti incepe cu niste mici cadouri(daca spui ca esti o fire romantica poti sa-i duci o floare).Ai putea sa o intrebi care sunt primele 10 dorinte ale ei si sa incepi incet incet sa i le indeplinesti(asta ar fi foarte dragutlove struck).Hmmthinking altceva? Poti sa o inviti intr-o zi la un picnic(noaptea ar fi chiar romantichappy cu lumanarele si mancare facuta de tine). Daca sunteti la scoala ai putea sa te prefaci ca nu intelegi ceva si sa o rogi sa te ajute.Si cel mai important este sa fii Tu! Sunt sigura ca pana la urma o sa o dai pe spatehappy