| Asadarsiatat a întrebat:

Hello TPU! am si eu o mica problema, si sunt sigura ca ati auzit zeci de intrebari asemanatoare, dar totusi va rog sa aveti RABDARE si sa imi dati un sfat intelepthappy
Acum ceva timp am intalnit un tip, superb cu care am ceva chestii in comun. dupa ce am descoperit ca il plac, am iesit cu el iar in ultima seara totul a inceput dintr-o provocare(eu sa il sarut pe el) si am refuzat pentru ca am presupus ca nu vrea. El fiind putin "luat"de la tigari, s. aapropiat si m.a sarutat. nu stiu care este motivul exact pentru asta: ca ma place sau ca era fumat?
De atunci nu a mai dat niciun semn de viata. Intrebarea mea este CUM SA IL INCIT SA MAI IESIM( i.am dat cateva mesaje, dar nu mi.a raspuns si am renuntat), si sa nu par,, obsedata aia care ma urmareste si ma **** la cap cu msgele". cum sa procedez?
P.s. nu e genul care sa fie gelos. :* funda.

Răspuns Câştigător
| Chichi155 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu ar trebui sa ai de astfel de persoane( fumate). Daca consideri ca baiatul se poate schimba pentru tine, doar fii sincera si spune-i ce simti! Bafta:*

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Păi de ce mai insiști când nu te place?
Dă-i pace, dacă vroia ceva serios te căuta, te mai invita în oraș.
Nu merită atenția ta.

| Larisssaa a răspuns:

Bună! happy

Păi atunci poate te-a sărutat pentru că nu vroiai tu să faci provocarea şi poate era şi ˝ luat ˝ de la ţigări. laughing

Dacă nu îţi răspunde la mesaje, nu cred că te place...
Adică dacă te plăcea, o făcea el demult happy.

Baftă. :*

| Own3r a răspuns:

Daca nu-ti mai raspunde lasa-l... Dupa devii enervanta si insistenta.

| Loreddana a răspuns:

Renunta! Treaba e deja "fumata" laughing

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Il suni daca nu raspunde nu te place altfel te-ar fi cautat.happy Funda?

| Asadarsiatat explică:

Mercii. eu as vrea totusi sa mai incerc, pentru ca nu sunt genul care sa renunte.

| CristiB93 a răspuns (pentru Asadarsiatat):

Nu renunta, dar gaseste pe altcineva, nu stiu ce bine o sa iti fie intr-o relatie cu un fumat.

| Asadarsiatat explică (pentru CristiB93):

Nu fumeaza mereu. a fost de fun, cum probabil majoritatea adolescentilor fac asta din curiozitate. pana la urma, esti cat de cat constient.