| LordCronos a întrebat:

Hello TPU! As dori sa stiu si eu cum v-ati inceput unii dintre voi viata sexuala, adica unde(in ce loc), cand (la ce varsta), cum s-a intamplat sa ajungeti sa faceti sex si cum vi s-a parut. Dau si fundita. happy

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La munte, intr-o tabara, la 15 ani, era vreme urata si se bea in draci. O fata care n-avea multe retineri m-a placut si am fost unul dintre norocosii ei saptamana aia. Multe detalii nu tin minte, a fost o betie de o saptamana si au trecut 3 vieti de atunci happy

| LordCronos explică:

As dori sa mai vad niste raspunsuri. happy

| mee_3494 a răspuns:

Buna.Eu mi-am inceput viata sexuala la 16 ani.La mine acasa eram singura, parintii plecati si ne uitam cu prietenul meu la un film romantic:X Si sa intamplat...big grin.

| AlvIin a răspuns:

Eu la mare la 14 ani...(adyk akkm 2-3 luni). Ieseam le la Ring si m-am intalnit cu ea ne-am dus la hotel si s-a intamplat[; x](partea rea e ca ne'a prins taicasudeeeeci, a iesit urat=]]])