| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU guys! dau funda cum imi fac partenerul sa se simta bine? in viata particulara si intima? Cum sa ii vorbesc dulce? Cum sa il seduc si sa i l fac sa ma iubeasca? Cam multe intrebari dar am nevoie de ajutorul vostru. Va multumesc

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti in primul rand la ce i-ar placea lui, la ce ar vrea el, la ce are el nevoie. Nu fi egoista, incearca sa daruiesti tot fara sa ceri nimic ianpoi. In iubire, cand daruiesti tot, primesti tot. Asta inseamna sa nu fii cicalitoare, certareata, sa-oi oferi incredere, libertate, sa fii mereu draguta, intelegatoare, amabila, zambitoare, sa te gandesti intai la el si mai apoi la tine. O sa-ti vina idei daca te gandesti la ce ar vrea el. E simplu, mici gesturi, cum ar fi o mancare buna, prajitura preferata, un bilet la meci pentru el si prieteni, o seara linistita la un film bun, o zi in care sa-l lasi sa haladuie cu baietii fara sa-i pui intrebari, un biletel de dragoste strecurat in portofel, etc. daca iti vine sa te certi sau sa ii reprosezi ceva, abtine-te o zi. Daca a doua zi inca ti se mai pare foarte foarte important reprosul, spune-i atunci, dar nu pe tot de cearta sau de plans, ci pe un ton calm, cu argumente. O sa vezi ca are mai mult efect. Nu il insela si nu fi geloasa, arata-i ca doar el exista pentru tine si ca ai incredere nelimitata in el. Nu-i pune cuvantul la indoiala si respecta-l.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o relatie are nevoie de 2, daca primesti trebuie sa si dai, asta numai daca simti si exista acea chimie...degeaba dai daca nu primesti nimic, ori este egal cu 0 pentru el.
iubire si sentimentul ei frumos, te face sa scoti vorbe care nici tu nu sti de unde ies...asa ca nu te du cu lectia invata, fii naturala si vei avea castig de cauzawinking
O seara bunahappy

| Seby90 a răspuns:

Haine cat mai putine si bere.
Pe mine m-ar ajuta.

In special berea, daca hainele putine dezvaluie lucruri care nu imi plac, MULTA bere. MULTA MULTA bere, prinzi aluzia? Cu cat e mai urata femeia cu atat mai multa bere e necesara.

| Xenia16 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ii arati ca iti pasa de el, ca ai face orice pentru a fi fericit. Incearca sa il faci sa se simta important, trimite-i mesaje de dragoste, imbratiseaza-l mereu, saruta-l dulce si uneori sarutul tau sa-l lase fara aer.In viata intima, prin mai multe tinute sexy si pozitii noi care ti-ai dori sa le incerci, sa faci ceva inedit, sa aduci o sticla cu sampanie, cadrul sa fie foarte frumos inconjurat de cativa trandafiri. Sa ii arati ca te straduiesti. Suna-l noaptea sa ii spui ca il iubesti. Priveste-l in ochi si arata-i dragostea ta. Bafta!