| schmettttterling a întrebat:

Hello TPU

Povestea mea e ceva mai ciudata sa zic asa.Acum cateva saptamani un tip a tot inceput sa imi dea poke pe facebook,eu ii dadeam inapoi si am tinut-o asa o saptamana pana cand m-am hotarat sa ii dau request sa vad ce este cu el.

I-am dat request,mi-a acceptat iar eu i-am trimis un mesaj si l-am intrebat de ce tot imi dadea poke,el a spus ca doar asa.
Acum,sincera sa fiu mie imi cam place de el,e din oras la mine insa nu stiu daca are prietena sau nu, pe facebook nu apare nimic si banuiesc ca este single.Din ziua in care i-am dat add si am vb putin prin mesaje nu i-am mai spus nimic, dar nici el nu a mai zis nimic..au trecut cam 3 zile de atunci, a mai fost online la chat dar nu s-a bagat in seama cu mine.

Credeti ca ma place? Dar dc nu mi-a mai spus nimic? Ce credeti ca ar trebui sa fac?
Merci pentru raspunsuri kiss

Răspuns Câştigător
| leftside a răspuns:

Intra in conversatie cu el, si daca tot nu arata interes atunci lasa-l ca iti pierzi timpul!

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Buna,daca iti place de el, ar trebui sa-i dai de inteles asta. daca el nu se baga in seama, baga-te tu. pupici

| lunarwolf a răspuns:

Un singur lucru pot să-ți spun despre relațiile care încep cu facebook-ul - AI GRIJĂ! Am avut parte de o experiență. neplăcută cu un astfel de individ (nu, nu m-a violatlaughing) și chiar n-aș vrea să o repet.
Asigură-te că pozele lui sunt reale și vorbește cu el, până să vă întâlniți. Dacă îl inviți tu undeva, s-ar putea să pari disperată. Bagă-l totuși în seamă. E gen, în primele zile poate o să trebuiască să faci tu primii pași, dar o să vezi că pe măsură ce vă cunoașteți și dacă vorbiți din ce în ce mai mult, o să simtă nevoia să vorbească cu tine.
So go ahead, vorbiți și cunoașteți-vă. Dar asigură-te că are intenții bune și că nu minte. happy

Good luck.

Răspuns utilizator avertizat
| PinkyL0ve a răspuns:

laughing pai daca iti place de el incearca sa mai vorbesti din cand in cand big grin