| lovelygirl_3634 a întrebat:

Hello TPU! Revin cu o problema, ca sa zic asa.Imi place de un baiat care e cu vreo 2 ani mai mare ca mine, problema e ca el nu stiu daca ma place.Asa,ma contacteaza pe mess, vorbim, ma priveste, dar nu stiu daca e ceva prietenesc sau e ceva mai mult.As vrea sa ii dau de inteles ca il plac, insa nu vreau sa ii zic direct.Cine imi zice cum as putea sa ii zic asta? FUNDA
P. S.:Scuze daca a mai fost odata intrebarea, am mai postat-o dar nu imi arata ca a fost aprobatahappy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa fii prietena lui si dupa o saptamana ii spui ca iti place cum se poarta si e baiatul viselor tale apoi va accepta sa fie cu tine.