| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Vreau răspunsuri serioase, va rog! Sunt fata și îmi place mult sa ma masturbez. O fac uneori și de 4 ori pe zi. Cu cât o fac mai des, cu atât vreau mai mult. Când fac s**x cu iubitul, nu prea mai simt plăcere. Dacă stau fără sa ma masturbez mai mult de o săptămână, dacă ma ajung, nu mai simt plăcere, îmi ia ceva timp sa îmi revină senzația de orgasm. Deci, dacă stau cam 10 zile fără sa ma ating, (în primele 3 zile, rezist cu greu sa nu ma ating dar dacă reușesc, după nu mai simt nevoia de nimic sexual) am impresia ca nu mai am plăceri. Însă, cum spuneam, dacă ma ating și am orgasm o singura data, apoi, mai vreau sa o fac de cel puțin încă de doua ori. De ce oare nu mai simt nevoia sa ma ating dacă stau mai mult de 10 zile fără masturbat și dacă o fac, simt sa o tot fac?

26 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Schimba iubitul, ca asta ori nu are un organ mare cu care sa te satisfaca, ori nu are habar de sex.
Te masturbezi asa de des fiindca nu esti satisfacuta de barbat si cauti satisfactie in alta parte.

| SuperFata a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu pot avea orgasm vaginal, decât foarte rar și de aceea ma masturbez. Nu zilnic și nu de 4 ori, am zis asa ca idee ca doar asa obțin orgasm.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SuperFata):

Orgasmul vaginal nu ai cum sa-l faci tu, daca baiatul nu are un penis mai mare si gros, care sa-ti atinga centri nervosi ai vaginului, cel putin 10-15 minute, ca sa-ti produca orgasm vaginal.
Orgasmul vaginal este 100% responsabilitatea barbatului!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă pofta vine mâncând. Dar dacă o faci singură, fără iubit, este vânare de vânt.

| mihai69 a răspuns:

Ai încercat să stai deasupra și să te și masturbezi în timp ce te miști peste iubit? Eventual folosind un (mini)vibrator?

| SuperFata a răspuns (pentru mihai69):

Am încercat multe poziții și rar pot obține un orgasm în timpul actului. Dacă ma madturbez în timp ce facem sex și nu se termina el repede, apuc sa ajung la plăcere dar tot stimuland clutorisul. O sa încerc sa nu o mai fac singura și poate asa voi simți mai multa placere cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul tău e problema

| SuperFata a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte rar obțin orgasm vaginal și de aceea ma stimulez singura. El se străduiește, dar simt ca nu merge. Asa optez pentru a ma atinge singura.

| anonim_4396 explică (pentru SuperFata):

Mai încearcă și alte poziții.

| SuperFata a răspuns (pentru anonim_4396):

El se termina repede și eu rămân în aer. Plecam. și pana ne revedem, logic ca o fac singura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui să cauți altul.

| SuperFata a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca asta ar putea fi o cauza?

| anonim_4396 explică (pentru SuperFata):

Mai depinde și cât timp faceți.

| SuperFata a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau 4 orgasme în timpul actului și mici nu as avea energie pentru atâtea ( cred ). E posibil sa nu fie partenerul potrivit și de aceea ajung sa o fac singura. P. S. Nu o fac zilnic și rar se întâmplă să insist sa am mai multe orgasme intr- o zi, dar nu o fac mereu. Ziceam ca doar dacă insist. Mi- ar plăcea sa am cu partenerul măcar unul și bun. Am, dar mai rar. Mulțumesc frumos pentru răspunsuri!

| just4ubr2015 a răspuns:

De unde esti as vrea sa ne cunoastem

| FilipSorin a răspuns:

Citește din biblie draga mea, fii o fata credincioasa iar după nu o sa mai faci

| Sylvyu92 a răspuns:

Puneti-l sa iti suga *** o sa ai mai multa placere, funda?

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Incearca sa faci cu o fata, daca iti place fa ti o iubita =)

Răspuns utilizator avertizat
| SuperFata a răspuns (pentru floareaalbastraa25):

Sa știi ca e o idee buna! Atâta timp cât eu ma simt mai bine când ma masturbez decât atunci când fac sex, e posibil sa îmi placa mai mult cu o fata. Nu știu însă cum sa abordez o fata în sensul asta.

| floareaalbastraa25 a răspuns (pentru SuperFata):

Incercarea moarte n arehappy

| Ccfoxx a răspuns:

Inca descifrez

| SuperFata a răspuns (pentru Ccfoxx):

Ce anume ' descifrezi "? E strict legat de faptul ca ma simt mai bine eu cu mine, decât atunci când sunt cu iubitul. Descifrat?

| Thunder2395 a răspuns:

Du-te la preot să te spovedești și să te împărtășești că e vai de sufletul tău! A intrat diavolul în tine și te va ține în șah până mori și o să ajungi în iad! Lasă prostiile ☦️

| Johnny272 a răspuns:

Masturbarea excesiva iti afectează viata sexuala. Încetează sa te masturbezi si sa faci sex mai des cu partenerul. Daca nici asta nu funcționează cauta alt partener