| lolly_3072 a întrebat:

Hellooo.happy.ne.am cunoscut intr. un parc acum 3 zile. mie mi se parea nah dragut pana am primit un mesaj cum ca ma place si sa ies in parc cu el.mentionez ca a venit in pauze sa ma viziteze. el fiinddin alt iceu.straight face...okkk.am iesit in parc numai ca el nu prea scos un sunet. m. a sunat de vreo cateva ori dupa ce.am plecat din parc si nu i.am raspuns...eu ce fac acum pentru ca nici nu vreau sa se supere p mine dar nici nu. l plac?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai... ti s-a parut dragut pana sa iti dea mesajul sa iesiti in parc? Pe urma spui ca nici nu-l placi. Trebuia sa nu iesi ca intelegea el singur ca nu il placi. Ii poti da un mesaj si sa ii spui ca nu vrei nimic de la el sa nu te mai sune, sau spune-i fata-n fata.Si spune-i sa nu iti mai faca vizite la liceu daca nu iti place. Propune-i sa ramaneti doar prieteni, dar daca el simte ceva pentru tine ii va fi greu, si cel mai bine ar fi sa rupeti orice relatie.Bafta!

| aleksy a răspuns:

Nu am intelesstraight face

| dulciana a răspuns:

Poate ca nu a spus nici un cuvint pentru ca era tare emotionat, sau poate e de felul lui timid.Insa daca chiar nu iti place de el atunci cred ca cel mai bine ar fi ca sa ii spui ca el sa nu isi faca sperante, planuri...si cred ca trebuia sa ii raspunzi la telefon si sa ii spui ce nu ti-a placut la intilnirea voastra