| JusTLiVe a întrebat:

Heloo! Sa incepem cu inceputul,am fost cu o fata impreuna, era in clasa cu mine dar acum nu mai sunt cu ea, imi place alta fata si ea e tot in clasa cu noi doi.Cu fata care n-am fost vorbeam si eu cu ea dar iubita era geloasa si m-am departat de fata aceea.Acum vreau sa fiu cu ea, oare mai am sanse, credeti ca pot sa mai fiu cu ea?
Acum e vacanta, cand o sa inceapa scoala vreau s-o intreb dar credeti ca este o idee buna?

7 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Dacă asta îți spune inima, înseamnă că așa este. Nu înțeleg de ce să nu fie o idee bună? Oricum, înainte să o întrebi, mai bine începeți o relație de prietenie. Fetele apreciază mult un prieten. Mai ușor se îndrăgostesc de un amic, decât de unu care se dă la ele și le place. Crede-măwinking... Succes tongue

| GoguSteriade a răspuns:

Pana incepe scoala o sa ajungi sa stai la coada, acum ce are daca intrebi?

| DorothyAnn a răspuns:

Intreaba, nu trai intr-o iuzie! Nu poti pierde nimic, poti doar sa castigi orele pe care le puteai risipi pentru a o impresiona! afla repede, sa poti sa cauti in continuare, poate iti vei gasi iubirea vietii!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Astepti cam mult, parerea mea. Incearca sa dai de ea in vacanta asta decat sa astepti 3 luni pana incepe scoala. Prin lucrul asta ii dai de inteles ca ai vrut neaparat sa vorbesti cu ea si iti pasa de ea. Vorbeste cu ea si spune-i ce simti, daca si ea simte ceva pentru tine nu pot sa-ti urez decat mult succes in continuare big grin.

| NotToday a răspuns:

Daca nu incerci, nu o sa afli raspunsul happy

| EUBMV89 a răspuns:

Nu fi direct, da-i de inteles ca iti place de ea, fa-o sa simta ca iti pasa de ea, ca te intereseaza persoana ei. Si demostreaza-i ca nu doar fizicul iti place de la ea. Vezi cum reacctineaza. Mai intai spune-i ca iti pare rau ca te-ai distantat de ea.

| diia29 a răspuns:

Nu mai astepta pana vine vacanta
spune-i acum!