| Bianca78 a întrebat:

Helow TPU. Azi dimineață am făcut dragoste cu iubita mea pentru prima oara eu fiind virgin și ea nu.(Am folosit protecție). Azi o sa facem dragoste din nou dar ca am decis de comun acord ca o s-o facem fără prezervativ sa vedem cum e fără. Știu riscurile ca pot luat BTS și o pot lasa însărcinată. Asa întrebarile mele pentru voi suntȘ 1. Cum o sa se simtă fără prezervativ? Și 2. Daca o sa ejaculez mai repede?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) In primul rand CEL MAI IMPORTANT lucru de facut este aceea de a va asigura foarte precis ca in mod absolut sigur in aceasta zi iubita ta NU este intr-o zi FERTILA a ciclului menstrual actual. Determinarea/stabilirea situatiei reale a ciclului menstrual se realizeaza prin folosirea unui TEST DE FERTILITATE si OVULATIE care indica cu o precizie de peste 98% daca ziua de astazi este o zi INFERTILA sau una FERTILA. Numai asa veti putea fi absolut siguri ca nu veti face vreo prostie regretabila.
2.) Diferenta dintre ceea ce simti facand sex cu prezervativ sau fara prezervativ este mica de multe ori chiar insesizabila.
3.) La intrebarea cu ejacularea NU se poate oferi un raspuns care sa fie obiectiv, fiindca starea ta de emotivitate si excitatie poate sa fie foarte diferita de la o zi la alta
Sanatate!

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O sa fie bine
Foarte posibil

| Violleta2022 a răspuns:

Cand te gandesti ca poti lua un pui de SIDA, sau o alta boala, ar trebui sa-ti piara si erectia.
"Ea nu era virgina" deci ea a mai trecut prin cateva organe si daca a avut ca preferinta sexul "descoperit', ar putea sa-ti imprumute si cateva boli.
In ce priveste ejacularea rapida, se va produce oricum, fiindca esti la inceput de viata sexuala si acum nu tine mai mult de 10-20 de secunde. sa fii atent sa nu te scapi in ea, fiindca risti sa fii tatic, neasteptat de repede.

| Bianca78 explică (pentru Violleta2022):

Și la prima intrebare ce răspuns poți să-mi dai, dacă te rog?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Fara prezervativ se simte ca si cu prezervativ, nici o diferenta.
Poate ceva mai relaxat si mai linistit cand porti prezervativ, pentru ca nu exista stresul ca a putea lua boli sau ai putea sa lasi femeia gravida.