| ccriss a întrebat:

Help! Am o relatie de 11 luni si imi iubesc prietenul pentru mult dar mai nou cand iesim in oras nu ma mai saruta asa mult cum o facea inainte parca e mai altfel si numi dau seama de ce eu sunt exact la fel ca inainte. Eu mereu ma imbrac frumos ca toti intorc capu cand merg pe strada si nu stiu ce nu fac bine Ii ofer tot ce vrea. El zice ca ma iubeste foarte mult dar parca nu e asa cum spune(dau funda)

Răspuns Câştigător
| Amy90 a răspuns:

Salut,

Multi barbati dupa o anumita perioada de timp se mai racesc in public, este intr-adevar o mare problema daca si cand sunteti in intimitatea voastra e rece. Daca e asa e clar ca nu se mai simte atras, fie a intervenit monotonia, fie ii zboara mintea aiurea la aventuri dar ii e cam teama sa incerce ca sa nu iti faca rau daca nu, comunica cu el si intreaba-l ce se intampla cu el de s-a distantat. Spune-o intr-un mod elegant astfel incat sa ii dai de inteles. Numai bine!

3 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

@d33nis laughing nu are cum sai dea puta ca nu poseda asa ceva mai inteligentulelaughing
ccris in ziua de astazi barbatii sunt ca si banii vin greu si pleaca repede dar tu ar trebui sal intrebi de ce s-a racit fata de tine ce nu-i place in relatia voastra fiecare dintre baieti are nevoi diferite daca spui ca au trecut 11 luni inseamna ca tea iubit cel putin o perioada daca nu t mai iubeste si in ziua de astazi dar are vreun motiv pentru care nu si-o manifesta! sper ca te-am ajutat cat de putin

| Raduku14 a răspuns:

Deci criss, depinde...11 luni ok? N-am inteles la fraza "ii dau tot ce vrea" Poate baiatu are nevoile lui nu stiu daca esti suficient de matura pentru chestile astea... dar poate de asta se poarta asa findca tu cand il refuzi il doare si el incearca sa iti demostreze ti-e ce simnte el prin refuzu tau de-a face ceva cu el.
Sauuuu... partea mai rea! Te inseala, se uita la altele, nu te mai place, si vrea doar bani taihappy

| d33nis a răspuns:

Iai dat puta? daca nu,,, da-i repede pana nu se destrama totul, totusi is 11 luni