| MrsDraculescu a întrebat:

HELP!
de 2 luni vorbesc cu un baiat x la telefon si prin mesaje. El este mai mare decat mine cu 3 ani.
trebuie sa ma intalnesc sambata cu el.
i-am spus unui baiat y ca imi place de el.si azi mi-a spus ca sentimentul este reciproc.si m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el.
Eu ii plac pe amandoi, dar mai mult pe x...nu stiu daca am prea multe sanse cu el din cauza dif. de varsta...
Eu sunt inalta pentru varsta mea, si par de varsta lui x desii sunt in clasa. cu y. [ y este cam scund...]
Credeti ca ar trebui sa merg in oras cu x sau sa fiu cu y?

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Parerea mea este sa te vezi cu X dar numai daca simti incredere, apoi tu singurica ai sa iti dai seama daca il vrei pe X sau pe Y. nu uita! ai mare grija avand in vedere ca el este mai mare ca tine il duce mintea la multe alte chesti la care tu probabil nu te gandesti acum. dar nu conteaza varsta atunci cand iubesti. Bafta

2 răspunsuri:
| kenzo_3134 a răspuns:

X. funda?

| RamyKissYou a răspuns:

Pai nu cred ca este bine ca o fata super sa stea cu un baiat diferit! Ar fi mult ma bine sa renunti la el.