| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Sunt tare ingrijorata si as vrea sa ma ajutati, dar sa nu radeti. Acum 2 luni m-am jucat cu prietenul meu,nu m-a penetrat,si nici nu stiu daca a ejaculat. Era sa ma penetreze,doar m-a atins si am dat inapoi,n-am mai dorit sa continuam.
La o saptamana mi-a venit ciclul, exact pe data care trebuia, si desi aveam un ciclu regulat, urmatoarea data mi-a venit cu 2-3 zile inainte fata de cum trebuia, si totodata s-a ivit sa fie in aceeasi luna. Iar acum mi-a intarziat deja 4 zile ciclul. Sunt speriata. Ce se intampla? N-am simptome ca o sa apara, decat ce mi s-au intarit sanii si ma dor. Atat!

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Daca te gandesti ca ai putea fi insarcinata...nu ai cum. Nu a existat o penetrare iar menstruatia ti-a venit deci nu te mai ingrijora, astfel de dereglari sunt normale mai ales la adolescenta, insa pe viitor ai grija de tine.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină de ce nu faci?
Pa, pa.

| antimulte a răspuns:

Poate fi doar o dereglare hormonala, tocmai pentru ca aveti astfel de jocuri si va excitati fara sa urmez nimic altceva dupa...

| unarab40 a răspuns:

E doar placerea care ridica hormonii si afecteaza sanii

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata.

| neutrino a răspuns:

Apr sa nu intelegi tocmai acum ca sunt atingeri si atingeri...

| lpavel a răspuns:

Sanii ti s-au intarit ca sunt in crestere!
Si stai linistita nu ai cum sa fi gravida daca nu te-a penetrat si ai mai avut si ciclu... happy iar ciclul nu vine regulat exact in acea zi mereu!

| NoSmile a răspuns (pentru lpavel):

Cat sa mai creasca? Ei se intareau de obicei doar cand eram pe ciclu, si stiu ca nu vine pe aceeasi data, insa aveam un ciclu regulat, la 28 de zile. Si cum am mai explicat si-n postare, prima oara dupa ce-am fost la el mi-a venit bine, apoi mi-a venit cu cateva zile inainte, iar acum...deloc. Sunt speriata!
Multumesc frumos!

| Danysan a răspuns:

Stai linistita ca nu ai nimic, dar fi si tu mai atenta pe Viitor si termina cu jocurile astea prostesti care oricum agita Hormonii aiurea.

| Skrilly a răspuns:

Vei fii mamica?laughing i think. nu e treaba de mine

| fotbalistata a răspuns:

Asteapta ciclul, nu esti gravida calma.altadata sa ai grija cum te mai joci cu "jucaria"

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Atata timp cat nu te-a penetrat, nu ai de ce sa-ti faci probleme.
Acestea sunt dereglari hormonale. Stay Chill.