| bartoLomeu a întrebat:

Help meee! Duminica este ziua mea de nastere si vreau sa invit un baiat pe care-l plac, momentan suntem doar amici dar de ziua mea vreau sa dansez cu el, sa ne uitam unul in ochii altuia si sa ii spun ca il plac. Si intrebare e :Cum il fac sa danseze cu mine pentru ca el e foarte timid?

Răspuns Câştigător
| MarkusRay a răspuns:

Eu cred ( totusi ) ca tu vrei cam multe ( sau mi se pare mie? ).
Poate ca nu o sa se intample exact asa cum vrei. Dar, din cauza ca e timid, incearca sa-l incurajezi, dedicate ceva mai mult lui. Cu dragostea asta e destul de complicat happy, sper totusi sa te placa si el.

App... La Multi Ani!

1 răspuns:
| zNCrys a răspuns:

Cand incepe melodia pe care vrei sa dansezi te ridici frumos si il inviti tu la dans, dar invitatie o formulezi in asa fel incat sa nu aiba cum sa refuze si atunci o sa danseze cu tine.
Bafta!