| denisuca2012 a întrebat:

Help please! Luni merg intr-o excursie cu clasa si vine si baiatul de care imi place. Specific ca nu suntem impreuna, dar as vrea sa stiu ce pot sa fac ca sa ma placa pentru ca stiu ca excursia e un loc favorabil pentru inceput de relatii:*?

3 răspunsuri:
| Charm a răspuns:

Hey denisuca, ca sa zic asa si pe mine ma cheama asa si ca sa spun asa si eu am problema asta. Excursia e un loc potrivit ca sa incepeti o relatie. stai cu el in autobuz sau microbuz, sau cu ce veti merge. discutati despre lucruri care le aveti in comun, razi la glumelele lui daca sunt amuzante sau nu. spune si tu glume, cerei numarul de telefon daca nu il ai, vorbiti, stati mai mult impreuna in excursie si lui o sa inceapa sa ii placa de tine, in concluzie facei mai multe lucruri impreuna. Sper ca te-am putut ajuta. Bafta!

| vasilicaica a răspuns (pentru Charm):

Eu zic sa stati impreuna pe scanun in autocar/microbuz si ai gesturi mai "intime" cu el...iar seara daca vrei sa faci totul mai picant sa faci in asa fel incat sa ramenti singuri intr o camera:* te pup si mult succes

| Adisiatat a răspuns:

Este usor sa il faci sa te placa atat timp cat aveti prieteni comuni. Incearca sa aranjezi cvwinking bft