| anonim_4396 a întrebat:

Hello! imi place de un tip dar el e greu de inteles.adica odata sta cu o fata si se da la ea si urmatoarea zi se da la alta.acum merg intr-o excursie si cu el dar in excursie nu vine fata blonda la care se dadea uneori.cum sa fac sa-i fur inima ( PS:ma considera draguta deci daca m-as da mai mult la el cred ca ar vrea sa fim impreuna). Stiu ca totul e foarte complicat din cate va povestesc dar ganditiva cat de complicat e pentru mine atuncistraight face...va rog help me!

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Offlaughing stiu ce zicilaughing faza e ca tratatu cu indiferenta nu merge mereu. adica eu am facut cred ca orice. adica: l-am tratat cu indiferenta, l-am lasat sa-mi faca ca a vrut[ nu va ganditi ca sunt vreo ta*fa, l-am lasat la adv sau prov] adica i-am "dat" primul meu sarut, primul pupic pe gura o groaaza si nimic. [adica sau intamplat destule intre noi... m-a plkt, l-am plkt... era cat pe ce sa fim impreuna, dar soarta nu a vrut si ma bucur, pentru ca e un mare nesimtit.
singurul sfat pe care il am pentru tine este sa fii tu! pentru ca nu il vei "cuceri" daca vei pretinde ca esti altcineva.

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Iti zic un secret care poti face baiatu imediat sa se indragosteasca de tinewinking

TRATATU CU INDIFERENTA

daca tu al tratezi asea happy
dar nici chiar cu indiferentalaughing)
ca dupa aia zice ca chiar nu ati place de el
asea acolo putina indiferentawinking
crede-ma ca merge stiu cum e si mi-a dat rezultate

| georgiana_6517 a răspuns:

Singurul sfat pe care ti-l dau este sa te comporti normal.Sa fii tu insati. Daca te place trebuie sa te placa asa cum esti.Nu trebuie sa te comporti mai "deosebit". Daca te faci de ras mai tarziu vei regreta.