| anonim_4396 a întrebat:

Heterosexual, bisexual sau homosexual? Cum e viata mai interesanta?laughing...Acum sunt 100% heterosexual si mi se pare ciudata homosexualitatea dar mi se pare interesant sa fii bisexuallaughing. Dar mai e si discriminarea-singurul lucru care ma opreste sa incerc. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Hetero happy ramai asa, oricum sunt destui bulangii...

| nekokami a răspuns:

Incercarea moarte n-are. big grin Si in legatura cu discriminarea.n-ai ce sa-i faci,ea exista,fie ca cineva e prea alb,sau prea negru, prea inalt sau prea scund, gay sau hetero sau bi.etc.Viata ta e numai a ta si cred ca ai dreptul sa faci ceea ce vrei(cu cap binenteles).

| xMoTaNeL a răspuns:

Eu zic sa ramai unde esti ca e bine.